Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

w00dyalen

Podkładka pod mysz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam myszkę logitech G700, pasuje mi one tak że jak się zepsuje to pewnie kupie g700s, na pewno nic innego wiec podkładka dedykowana typowo pod te myszki. Do tej pory miałem Razez Srcarab Battlefield 3, niestety uległa ona zniszczeniu. Jest to super podkładka najchętniej kupiłbym ją jeszcze raz. Niestety nie ma jej już w sprzedaży :mad: Wie ktoś jaki jest teraz odpowiednik tej podkładki od razera? Ewentualnie podkładka o zbliżonych właściwościach z innej firmy. Żeby była śliska, nie szmaciana,twarda, najlepiej z jakimś fajnym wzorem. Chyba że teraz te szmaciane podkładki też mają podobne właściwości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszce ktoś coś? Sprecyzuje się może jaśniej chce odpowiednik tego scaraba (podobna wielkość, wykonanie itp.). Sam znalazłem takie dwie: Logitech G440 iRazer Destructor 2. Jest sens dopłacać ~100zł czy lepiej kupić tego logitecha bo to to samo? Jak myślicie wyjdą te logitechy albo destructory z jakimiś fajnymi wzorami (jak np. ten mój z BF3). Może to trochę dziecinne, ale jak już bule ze 100-200zł za podkładkę, to chce też aby fajnie wyglądała, a nie była po prostu czarna.. A może ktoś poleci jeszcze jakąś inną...

 

Jeszce ktoś coś? Sprecyzuje się może jaśniej chce odpowiednik tego scaraba (podobna wielkość, wykonanie itp.). Sam znalazłem takie dwie: Logitech G440 iRazer Destructor 2. Jest sens dopłacać ~100zł czy lepiej kupić tego logitecha bo to to samo? Jak myślicie wyjdą te logitechy albo destructory z jakimiś fajnymi wzorami (jak np. ten mój z BF3). Może to trochę dziecinne, ale jak już bule ze 100-200zł za podkładkę, to chce też aby fajnie wyglądała, a nie była po prostu czarna.. A może ktoś poleci jeszcze jakąś inną...

Edit:

Teraz jeszcze znalazłem takiego roccata. Jak myślicie zgra ona się z g700 bo wygląda na solidną i fajną wizualnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...