Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Astral699

Przjeście z Mix na Karte na abonament

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

Jeśli piszę w złym dziale to z góry przepraszam.

Podobnych tematów było już pewnie nie mało, ale ten, wydaje mi się będzie nieco inny.

 

Od początku.

Jestem w sieci Plus mix na kartę (Plus Internet Bonus 30.72GB)

Nigdy nie byłem i w dalszym ciągu nie jestem zadowolony z ich usług. Czas najwyższy przejść do innego operatora.

 

Moje pytanie jest takie.

1. Czy opcję "na kartę" mają gorsze zaplecze technologiczne niż te abonamentowe? Mieszkam w warszawie, telefon Huawej Mate 10 PRO z pasmem B20 i ciągle mam problemy z zasięgiem internetu. Czy gdybym był na abonamencie mogło by być lepiej?

 

2. Moje wymagania:

 

-Oferta bez telefonu

-Abonament miesięczny max 25zł

-Przenoszę numer

-Potrzebuję min. 8GB internetu miesięcznie (dobry zasięg najważniejszy, prędkość drugorzędowa sprawa)

 

Wiem, że są dziesiątki porównywarek ofert, ale gubię w natłoku informacji. Podałem Wam co mnie interesuje, co jest dla mnie najważniejsze.

Gdzie polecacie się przenieść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam korzystam z Nju bez limitu (29zł/miesiąc, trochę ponad wymagania), na start masz 10gb i zwiększa się do 30gb po 2 latach. Na zasięg nie narzekam bo w końcu Orange. Umowę podpisujesz na czas nie określony więc też spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

starter kosztuje 5zł. Sprawdź sobie, który ma u Ciebie najlepszy zasięg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, w kiosku, na stacji... za 5 zł masz nowy nr i kilka GB. Kupujesz, sprawdzasz zasięg przez jakiś czas, jak pasuje to przenosisz swój nr (o ile da się na kartę) i cieszysz się zasięgiem. Proste ;)

 

Ostatnio coś nie banglał mi net w telefonie na lokalizacji i nie wiedziałem czy operator czy fon focha strzelił to kupiłem za 5zł plusza w kiosku, sprawdziłem czy to nie telefon i opitoliłem pomarańczowych. Po chwili wszystko pięknie po dziś dzień.

Ale nie zmienia to faktu, że od lat jestem z orange, problemów brak, nie znalazłem argumentu ZA aby przejść do innego.

Polecam zatem NJU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma abonamentów do 25 zł na nieplusowej infrastrukturze.

 

Orange na kartę za 25 zł/mc (bez MMS-ów): https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte#bez-limitu-25-nowy-klient

To samo w Play (mniej internetu o 5 GB): https://www.play.pl/oferta/play-karta/play-na-karte/solo-w-play-na-karte/

W T-Mobile to samo co w Play, ale z MMS-ami: https://www.t-mobile.pl/pl/dlaciebie/oferta/na-karte/przenies-numer

Ale nie polecam T.

 

Technicznie nie ma znaczenia abonament czy karta.

 

Jednak znalazłem abonament - w Virgin Mobile: https://virginmobile.pl/oferty/abonament/indywidualny - 19 zł ze zgodami marketingowymi i efakturą, bez zgód kosztuje on 24 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nju to orange. Premiummobile działa na infra plusa, otvarta na polkomtelu czyli też plus.

 

Jeśli o to pytasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, dzięki.

Pewnie będę szukał jakiejś alternatywy dla Plusa, "podsieci" wykorzystującej nadajniki tmobajla, orange lub play.

Plus to najwiekszy jednak chłam jaki miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To szukaj czegoś nie na nadajnikach plusa. T-mobile też odradzają, polecają zaś orange. Także może Nju?

 

Idź do kiosku, kup Nju za 5zk i coś na t-mobile za 5zl. I sprawdź zasięg. Masz dual sima wszakże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam posiadam juz od ponad 2 lat Nju Mobile i nie mam zamiaru zmieniać na nic innego bo jestem pewnien ze nic lepszego mi nie zaproponują mam 2 numery za 39zł a wtym nielimitowane i 30GB na 2 numery z tym ze drugi numer to moja mama wiec ona jak zuzyje 1 GB bedzie dobrze, zasięg sprawdzany praktycznie w całej Polsce i prawie zawsze 5 kresek. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...