Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Vamos_BLAUGRANA

bezprzewodowa mysz i klawiatura do PC pod TV 65

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Planuje zakupić zestaw bezprzewodowy klawiatura i mysz z podkładką. Posiadam Logitech G15 + Logitech G9x i jestem z tego bardzo zadowolony szukam alternatywy do mojego zestawu, ale musi być bezprzewodowy do 1000 zł max aczkolwiek nie musi tyle być, odległość do PC jaka będzie około 5 metrów. Nie znam się na tego typu sprzęcie, więc proszę o propozycje co zakupić. Dzięki za pomoc :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam też gram na tv. Więc myszka to z czystym sumieniem mogę polecić Logitech g700/700s (jak mi się zepsuje kupię identyczną) . Co do klawiaturki to sam teraz jakiejś szukam (tą z mojego opisu chce wymienić na mechaniczną). Ja osobiście zainteresowałem się Logitech G613 i Corsair K63. Z tego co się zorientowałem obydwa mają dobre pareczniki. Crosair jest podświetlany, logitech ma za to super oprogramowanie (masz teraz serie G to sam wiesz).

Btw. może ja też się podepnę i poleci ktoś dobrą mechaniczną klawiaturę bezprzewodową z podświetleniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybiorę Logitech g700s + Logitech G613 a jaka podkładka najlepsza pod ten zestaw ? zastanawiam się nad tą:

 

https://allegro.pl/oferta/podkladka-pod-mysz-steelseries-qck-xxl-90x40-7824249827

 

Są jeszcze podkładki z polerowanego aluminium ?

Ja bym został przy G900, nie wiem po co szukać alternatywy skoro się sprawdza.

Podkładka najlepszym wyborem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...