Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

srakalak123

Wybór HTC U12 Life dual SIM - Motorola Moto G6

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Mógłby mi ktoś doradzić który z tych telefonów wybrać, mam tylko je do wyboru, dotychczas miałem motorolę moto G3, więc skłaniam się osobiście do tej drugiej opcji, bo troszkę już Motorolę znam. HTC nigdy nie miałem, na papierze wydaje się lepszy po prostu, ale własnie ta niewiedza o tych telefonach mnie przeraża. Z góry dzięki za rady/pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porównujesz tel za 1400 z telefonem za 600zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Pytanie Twe jak najbardziej słuszne ;)

zapewne oferta od jakiegoś operatora w zupełnie innych cenach. A ostatnio htc było za 1100-1200zł. Od jakiegoś czasu cena danego urządzenia jest nieadekwatna do niego samego. Zazwyczaj oczywiscie jest za drogo, ale zdarzają się perełki w drugą stronę, mniejsza o to ;)

 

U12 life zdecydowanie. To wersja life, czyli trochę okrojona jednego z najlepszych dostępnych na rynku telefonów - u12 plus.

Masz tam dobrą baterię, db aparat nawet na cenę 1400zł, obsługę przez ściskanie i obudowę z tworzywa, która bardzo dobrze imituje szkło ;) reszta jak u innych, czyli 4GB, s636.

 

będziesz zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@petru23

@ulvar

 

No to prawda nie popatrzyłem na cenę, a wzbraniałem się tylko bo HTC nigdy nie miałem stąd moje wątpliwości, co do oferty operatora to tak - tylko dziwi mnie bo Motorola 38x20 a HTC 40x20 i coś mi tu śmierdzi. Dzięki też @petru23 za poradę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam htc u11, uważam go za świetny telefon. Nie ma się co ich bać.

 

edit:

aha, i minąłem się z prawdą. U12 life nie posiada obsługi przez ścisk.

 

i co to za operator? Orange? Weź sam sim, fon kup sobie na wolnym rynku na raty 0%. Za 1100zł w komputroniku masz zenfone 5

 

edit:

A czy to nie jest przypadkiem HTC Desire 12? albo plus?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Orange, nie no na stronie jasno i rzeczowo jest napisane, że HTC U12 Life dual SIM, specyfikacja też zgadza się jak porównowałem z mygsm itd. Co do wzięcian a raty 0% to na razie nie mam możliwości, a sprawa jest na tyle skomplikowana, że no muszę coś z tego orange wziąć, tyle, że jak mówię też mnie zastanawia to, że między tymi telefonami jest różnica 38x20/40x20 a różnica spora między nimi w cenie itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile masz kasy na telefon? Masz orange love?

 

jest tam trochę fajnych słuchawek. Jaki abo, jakiej wysokości raty max? Czy masz np. telefon stacjonarny od nich, internet, tv?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orange love z tego co się orientuje to nie mam, a telefony bodajże będą dwa brane dla mnie i innej osoby z rodziny, telefony same by były brane bo abonament już jest, czyli coś z opcji tam u nich na stronie bez abonamentu (bo już jest). Abonament jeśli dobrze pamiętam jest 39.99 3 numery, ten plan dla duetów i rodzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz dwa nr to mam nadzieję, że na jedną osobą. Wtedy lecisz z promo, i np u11 był za 35zl*24mce. :E

 

W wolnej chwili siądę, ustawię odpowiednie filtry i zobaczę co jest w ofercie.

Pamiętaj, że oferta że strony www jest inna niż przez telefon lub w salonie.

W sumie to najlepiej wypowiedzieć umowę i czekać na kontakt utrzymaniówki. Albo łapać promo że strony www.

 

Aha, nie masz netu z orange? Telefonu stacjonarnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak zdaję sobie sprawę, że na stronie promki się różnią od tych w punkcie/przez telefon i tak dalej. Z orange nie mam internetu, stacjonarki tylko abonament na 3 karty sim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc lapiesz się na promo dodatkowe. Wejdź na stronę orange, w telefony, zaznacz przedłużenie umowy i odchacz, że posiadasz usługi mobilne. Spadnie cena abo i słuchawek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzuciłem okiem i chyba zostanę przy tym HTC U12 Life Dual SIM, bo nawet jak zaznaczyłem tak jak mówiłeś to wydaje mi się najlepszym wyborem, zwłaszcza, że ten U11 niedostępny z tego co widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co tam masz jeszcze w podobnych pieniądzach? Nie ma p20 w promo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak popatrzyłem po różnych firmach to jedynie chyba:

Xiaomi Mi 8 Lite 4GB/64GB dual SIM

Huawei P smart 2019 Dual SIM

Motorola MOTO Z2 PLAY

no i ten HTC U12 Life Dual SIM

P20 był, ale świeci się, że obecnie niedostępny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadzwoń na biuro obsługi, mają jakby inne magazyny i zapytaj o p20. Ew w lokalnym salonie.

Ta motka z2 play też niegłupia ;) można ją rozpatrywać razem z u12 life.

 

BTW, co potrzeba Ci w telefonie? na co kładziesz nacisk? Bo nie ma jednego telefonu naj, każdy ma jakieś wady i zalety, w czymś jest lepszy a w czymś gorszy, czegoś mu brak (pomijam top topów, bo to zazwyczaj kompletne słuchawki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonię, a może gdzieś na dniach uda mi się przejść do punktu w mieście, no tak wiadomo, masz rację nie ma na pewno w tym pułapie jakiegoś NAJ NAJ NAJ, co do tego co oczekuję, to myślę, że przede wszystkim sprawnego działania, dobrze by było aby telefon był wytrzymały, zdjęć dużo nie robię, ale cieszyłbym się z aparatu, co do którego wiesz, będę miał w głowie spokój, że w razie czego złapie przy dobrym świetle, czy wieczorem ładnie zdjęcie, kadr. Tak jak mówię, dobre, sprawne działanie i wytrzymałość to dla mnie priorytet, ciekawy aparat będzie miłym dodatkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HTC jest plastikowe, także to w tym przypadku na plus. Działać będzie sprawnie, nawet bardzo sprawnie. Aparat za dnia ok, wieczorem gorzej. Ale i tak dobrze w tej cenie a i nie masz na niego parcia.

Przy takich wymaganiach i możliwościach wyboru htc będzie ok. Na pewno będzie bardzo szybki i sprawny.

 

Ale. Szukaj P20 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej srakalak i jaki telefon wybrałeś. Ja też myślałam o htc. Tym Bardziej że mam teraz htc desire 626 i ma świetny zasięg. Więc zastanawiam się znowu nad htc ale z większym ekranem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...