Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rikamaru

[Z] Laptop lenovo y50 plus nintendo switch (plus ewentualnie ps4) na mocniejszego laptopa.

Rekomendowane odpowiedzi

Do wymiany:

 

Laptop lenovo y50-70, i7-4720hq, 960m, 8gbram, 1TB dysk.

Stan Techniczny bardzo dobry, laptop używany tylko na biurku. Wszystko działa i zero problemów.

Z minusów to troche wytarte klawisze ASDFZ i klawisz M nie trzyma się tak jak reszta (nie odpada ale też nie trzyma się na 100%).

Nintendo Switch z grą Skyrim stan bardzo dobry, rzadko kiedy używany.

Ewentualnie dorzucę PS4 w całym zestawie (plus gier trochę też mam, Horizon ZD, RDR2, Bloodborne, Doom)

 

Ogólnie chcę zamienić na jakiegoś mocniejszego laptopa, nie musi być nowy ani z gwarancją, byleby działał na 100%. Głównie interesuje mnie jakiś lapek z 970/980m (najlepiej Asus g751jt/jy) ale rozważę oczywiście każdą propozycję. W zależności od propozycji możemy się dogadać co dostaniesz ode mnie. Głównie zależy mi na zamianie lapka plus switch bo na switchu w sumie nie gram nic.

 

Nie interesuje mnie PC, chce mocniejszego lapka bo zmieniam pracę na taką za granicą i niedługo wyjazd więc potrzebowałbym jakiegoś solidnego laptopa.

 

Kontakt na pw, zdjęcia wyślę zainteresowanym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...