Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wychylylybym

[PROBLEM] MSI GL62MVR 7RFX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam nadzieję, że w dobrym miejscu dodaję wątek.

 

Mam problem z laptopem MSI GL62MVR 7RFX, WIN 10, polegający na tym, że laptop się zawiesza - na nic wtedy nie reaguje.

Freezy są bardzo losowe i o dziwo pomaga podłączenie lub odłączenie kabla zasilającego. Wnioskuję, że ma to coś wspólnego z trybem działania na baterii/kablu.

Prócz tego, nie reaguje wtedy na nic - chyba że hard reset.

 

Na laptopie do tej pory prawie nie grałem. Wczoraj kupiłem RE2 i podczas gry zaczął freezować dosyć często (za to ostatnio bardzo rzadko freezuje podczas normalnego użytkowania). Działo się to niezależnie od ustawień zajmujących VRAM.

 

Wgrałem dzisiaj najnowszy BIOS i sytuacja znacznie się poprawiła (ale może to być tez spowodowane po prostu restartem laptopa?), jednak problem wciąż istnieje.

 

Laptop ma 8GB RAM i gtx 1060 z 6 GB VRAM + SSD 256GB, na którym znajduje się gra (Steam).

Zauważyłem, że podczas gry freezuje głównie w momentach gdy gra ładuje nowe lokacje lub gdy zbliżam się do skrzynki z przedmiotami, co tym bardziej wskazuje mi na RAM.

 

Nie bardzo mam szansę to reklamować, bo znając życie, serwis nie wykryje nieprawidłowości.

 

Czy jest szansa zrobić jakiś skan który pokaże ostatnie "błędy" abym mógł Wam wkleić (o ile coś wyjdzie...)?

 

Wszystkie sterowniki mam aktualne. Nie próbowałem chyba jedynie reinstalacji systemu.

 

Proszę, pomóżcie zdiagnozować problem i w razie możliwości, naprawić go.

 

PS. jeśli nie wyraziłem się zbyt jasno albo brakuje jakichś kluczowych informacji, proszę piszcie, dopiszę wszystko co trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...