Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Dzonzi

Pocophone f1 czy półroczny, w bdb stanie P20 128gb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Który telefon byście wybrali Xiaomi Pocophone F1 6/64 gb za 1200 zł, nówka funkiel, 24m gwarancji, folia itd czy pół rocznego P20 128gb za 1300 zł, ale w bardzo dobrym stanie, używany ze szkłem ochronnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli potrzebujesz dobrego aparatu, to P20. W innym wypadku raczej bym brał pocophone - kupilem niedługo po premierze i jest ok. Pomijam niską jakość wykonania tylnej klapki, która rysuje się od samego patrzenia. Plus? Wymiana baterii polegająca na odkręceniu kilku śrubek + zatrzaski, telefon nie jest klejony. Sama wydajność jest wystarczająca na kilka lat, SOT od 5 do 10godzin, koło 5 to granie w pokemony, które drenują baterię. P20 wiadomo - lepsza jakość wykonania i optyczna stabilizacja obrazu, do tego jakieś algorytmy SI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

półroczny p20 za 1300zł jak w xkom nowy za 1500zł. 64GB ale jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P20 ma lepszy ekran , aparat i jest poręczniejszy.

 

Poco będzie szybszy , prawdopodobnie ma lepsze audio (na p20 jest średnio) , bateria.

 

Tutaj musisz sie zastanowić co dla Ciebie ważniejsze.

 

Cena/jakość to jednak ostatnio P20 jest mocno opłacalny , do prawda ja nie lubie cukierkowatych zdjęć które robi w auto ale można jego aparatem zrobić bardzo dobre fotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P20 nie ma optycznej stabilizacji dla mnie dyskwalifikacja. Tak przynajmniej wynika z mgsm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P20 nie ma optycznej stabilizacji dla mnie dyskwalifikacja. Tak przynajmniej wynika z mgsm

 

bzdura , ma OIS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się jeszcze wstrzymam z zakupem do premiery nowych samsungów i xiaomi mi 9, bo zapowiada się niezwykle ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się jeszcze wstrzymam z zakupem do premiery nowych samsungów i xiaomi mi 9, bo zapowiada się niezwykle ciekawie.

 

to po co pytasz o telefony znacznie tańsze :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sensie Samsungów i tak nie kupię za 4k, ale może będą na tyle dobre, że szybko wyprą w rynku s9+/note 9 które mocno stanieją i wtedy wezmę starszego samsunga. A może ten nowy xiaomi będzie hitem i wydam 2k co wcale nie jest tak dużo jak na taki telefon. Generalnie chodzi o to, że bardzo ciężko mi się zdecydować na jakiś telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bzdura , ma OIS

 

Nagrywanie video 4k i fhd60fps jest bez stabilizacji

 

w xkom masz u12 plus za 2150zł czarny i niebieski, dla mnie zamyka to wszelką dyskusję o telefonie w okolicy 2k. Normalna cena to 2800-3000zł.

https://www.x-kom.pl/p/432069-smartfon-telefon-htc-u12-plus-6-64gb-dual-sim-niebieski.html?_gl=1*k015tx*_ga*MTUyMjgxNDg2NS4xNTUwNTcxMzAw*_gid*MTUxMzA2NjM5LjE1NTA1NzEzMDA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sensie Samsungów i tak nie kupię za 4k, ale może będą na tyle dobre, że szybko wyprą w rynku s9+/note 9 które mocno stanieją i wtedy wezmę starszego samsunga. A może ten nowy xiaomi będzie hitem i wydam 2k co wcale nie jest tak dużo jak na taki telefon. Generalnie chodzi o to, że bardzo ciężko mi się zdecydować na jakiś telefon.

 

warto poczekać na Redmi Note 7 , tani i dobry smartfon , może by hitem sprzedaży ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto poczekać na Redmi Note 7 , tani i dobry smartfon , może by hitem sprzedaży ;)

 

 

AF, EIS, f/1.8. Ciekawie, głownie tego brakowało Xiaomi. Lepszych aparatów w średniej półce. Tylko jak sobie radzi Samsung Isocell Bright GM1 48mpx? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AF, EIS, f/1.8. Ciekawie, głownie tego brakowało Xiaomi. Lepszych aparatów w średniej półce. Tylko jak sobie radzi Samsung Isocell Bright GM1 48mpx? :E

 

Panie popatrz na ten test : https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_7-review-1883p5.php , fotki w nocy lepsze jak na huawei z trybem nocnym . Calkiem fajnie zapowiada sie ten telefon , do tego dobra bateria i przyzwoity proc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...