Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

harnas11

rx 570 sapphire

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupiłem kartę w morele sapphire nitro rx 570 i zauważyłem ze w drugim biosie silent zegary sa na 1120mhz, pamięci 2100mhz a karta w grach ma napięcie max 930mV podczas gdy wszędzie w opisach ,screenach biosu silent i benchmarkach jest domyslnie 1240mhz dla gpu i 1750mhz pamięci. Czy to zmodyfikowany bios do kopania kryptowalut?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kupiłem kartę w morele sapphire nitro rx 570 i zauważyłem ze w drugim biosie silent zegary sa na 1120mhz, pamięci 2100mhz a karta w grach ma napięcie max 930mV podczas gdy wszędzie w opisach ,screenach biosu silent i benchmarkach jest domyslnie 1240mhz dla gpu i 1750mhz pamięci. Czy to zmodyfikowany bios do kopania kryptowalut?

 

Na to wygląda. Do kopania UV/UC rdzenia i ewentualnie OC pamięci przy ostrych timingach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mendy, a tak mi zależało na niej,ciekawy model,teraz nie wiem czy kupować inna taka by znowu nie nadziac sie.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

570 sa tak tanie że branie z outletu nie ma sensu, kupiles 100zl taniej i nie dostaleś gier, masz teraz problem, zwróc w ramach 14 dni kup aorusa za 719 dostaniesz kod na gry sprzedasz za 150 i aorus wyniesie cie kosmiczne 570zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie byl outlet tylko normalnie kupiona i jeszcze tłumaczyli ze dystrybutor musi sprowadzić ja bo czekałem 10 dni na ta kartę. Kupilbym jeszcze raz szafira tylko nowego bo akurat upatrzyłem ta kartę sobie. Poczekam chyba na 1160ti

 

A ta dzis odsylam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...