Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Dirian

Jaki router LTE z wyjściami antenowymi SMA?

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję routera LTE z możliwością podłączenia dwóch zewnętrznych anten złączem SMA. W tej chwili używam TPLink Archer MR200 ver 1.0, ale urządzenie ma już swoje lata i potrzebuję kupić coś nowszego, a ten będzie jako zapasowy.

 

Router będzie pracował stale podpięty do sieci więc nie musi oferować baterii.

 

Budżet nie jest jakiś ściśle określony, ale myślę, że tak do 1000 zł będzie ok.

 

Jakieś propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B715 agreguje 3 pasma, B525 agreguje 2 pasma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspomniany TP-Link nie ma Agregacji pasm co dzisiaj bez sensu kupowac.

 

Do tysiaka polecę Asus 4G-AC53U z agregacją dwóch pasm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadam model nizej niz to co mattpl polecil, robi robote w tmobile, 2 pasma zaagregowane i daje rade

przy 3 to masz obsluge wszystkich mozliwych czestotliwosci jesli maszt pozwoli w jednej firmie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huawei B715 widzę ciężko kupić. A coś innego jeszcze z agregacja 3 pasm? Może być powyżej 1000 zł.

 

Przejrzałem też propozycje Asusa, wyglada ok ale jakby coś na 3 pasma się znalazlo jeszcze godnego polecenia to byłbym wdzięczny za propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdziesz go na allegro. Ja bym innego nie szukał tylko B715. Nie wiem czy jest jeszcze jakiś stacjonarny co agreguje 3 pasma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest z agregacją 4 pasm Netgear M1, ale to powyżej tysiaka. Jednak jako ciekawostke napisze. Miałem, testowałem i miałem problemy z T-Mobile na nim, a dokłądniej dziwnie z transferem po kablu, raz był, raz nie było. WiFi tez słabe.

 

Dla tych co się znają zrzut odbieranego LTE z wspomnianego Netgeara.

 

Netgear-M1-parametry-sygna-u.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie dobrze wziac huaweia bo on na pewno dziala, jest duze wsparcie ale to opieram na swoim doswiadczeniu z 525 z 715 nie mialem doczynienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu masz racje, obsluguje to przez apke z poziomu telefonu

a ostatnio mialem ciekawostke

dobilo mi 40zl do rachunku :E do internetu

 

okazalo sie ze mam uslugi premium wlaczone i pewnie dzieciaki jak w cos graly naklikaly w reklamy premium na tablecie/smartfonie i zadzwonilem do TMobile i od reki zdjeli mi te dodatkowe koszty, bez reklamacji

 

poczytalem otym na necie i to dosc powszechna metoda na wyciagniecie dodatkowej kasy od klientow, przez wszystkich operatorow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczytalem otym na necie i to dosc powszechna metoda na wyciagniecie dodatkowej kasy od klientow, przez wszystkich operatorow

Zawsze jak podpisujesz nową umowę z jakimś operatorem, szczególnie mobilnym, to coś takiego włączaja. Ja zawsze pytam czy w jakiejś apce na smartfonie lub po zalogowaniu na stronie WWW wyłączę. Jak nie to raz zapłace niech mają na wódkę, a potem wyłączam, ewentualnie gnebie o rabat za to na nastepnej fakturze co w T-Mobile nie trudne. Najlepiej pisac do nich to oddzwaniają jak muszą na adres boa@t-mobile.pl Podac trzeba na kogo umowa, hasło cyfrowe i numer usługi oraz numer do kontaktu i opisac co i co oczekujemy :) Wiele spraw tak załątwiłem. Na maile kompetentniejsze osoby odpisują, a na infolini czasami można dołą złapac jak nie wiem czym oddycha, ale tak się zna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Świetne rady, autor tematu gra w 3440x1440, więc jakim cudem warto zmieniać 4070Ti na 4070Ti Super, skoro premiera RTX 5000 jest tak nieodległa ? Zanim braknie mu 12GB VRAM w tej rozdzielczości to będzie premiera RTX 6000. Więc @andriejek69 jak masz zmieniać teraz kartę to albo coś dużo mocniejszego, albo czekaj na nowe RTXy. Chyba, że faktycznie chcesz pograć w Cyberpanka z Path Tracingiem, ale tam nawet 4070Ti Super z 16GB to będzie za mało.
    • Trudne się wylosowało... Monitorów z tunerem jest jak na lekartwo a szybszych niz 60hz tym bardziej. Nie ma mowy też o oledzie ani miniledzie z tunerem chyba że chodzi o telewizor to już prędzej coś znajdziesz.  Nie podałeś specyfikacji swojego komputera to też niezbyt można powiedzieć czy poradzi sobie z monitorem 4k np. (Samsung monitor m7 i m8) mają smart tv ale tunera już nie mają... Dodatkowo są na matrycy VA co nie każdemu może przypaść do gustu. Najlepszym rozwiązaniem będzie kupno możliwie najlepszego monitora na miniledzie/oled (jeżeli nadal mówimy o budżecie 4000zł) i jakiegoś smartboxa (googletv) z tunerem i podłączenie go do monitora poprzez HDMI.
    • Witam Proszę o ocenę zestawu do grania w 1440p i ewentualne propozycje zmian, chciałabym żeby wszystko zamknęło się w 7tys. Preferuję połączenie Intel/Nvidia, najlepiej jak najmniej RGB, dyski już posiadam (2 SSD Sata). Procesor i5 14600KF Karta Gigabyte GeForce RTX 4070 Super Windforce OC 12GB Płyta główna MSI B760 Gaming Plus WIFI lub MSI MAG B760 Tomahawk WIFI (wcześniej rozważałam również Gigabyte B760 Gaming X AX) Zasilacz Seasonic Focus GX - 750W Lexar Ares RGB 32GB 6400MHz CL32 Obudowa Genesis Irid 505F Z chłodzeniem mam problem, ponieważ chciałam zakupić Deepcool'a AK620, jednak nie jest dostępny w sklepie komputronika (sklep wybrałam ze względu możliwości odbioru komputera w moim mieście). Niestety ten ma dość ograniczony wybór chłodzeń. Tak samo jak widać mocno zastanawiam się nad płytą główną, jestem otwarta na propozycje.
    • https://www.rtings.com/monitor/learn/research/vrr-flicker  
    • Ja czego nie rozumiem? No ja rozumiem jaka jest różnica pomiędzy odbiornikiem prądu a generatorem. Z tego co widzę hybrydy się zgłasza. Czy Ci się to podoba czy nie. To nie jest offgrid.  Tak samo jak magazyn energii. Mimo iż ludzie używają je wewnątrz domu, to muszą być zgłaszane.  To że chińczyk mówi, że falownik nie wysyła nadmiaru energii poza sieć nie ma żadnego znaczenia jeśli podepniesz to do sieci.  Czy na rondo nie ma liczników? Na enmasz umowy tam z energetyka? Nie da się zamontować normalnej instalacji? Co powiedział Ci dostawca prądu? Jeśli sąsiada z działki wywali choćby radio na drugi tydzień po montażu Twojego lewego PV, to spodziewaj się problemów.  Jak udowodnił aż że Twój chiński szajs jest przekozak wówczas? Będziesz miał na to jakieś papiery?  Ze specyfiki pracy jaką oczekujesz. Ta sama zasada działania Cię interesuje. Będziesz szukał paneli gruntowych? A czym różnią się takie od paneli dachowych albo balkonowych? Zestaw balkonowy to jest to co szukać powinieneś. Bo zestawów RODo nie robi a raczej?  Zacznijmy od tego, że zacząłeś od złej strony, bo zamiast falownika i budowania hybrydy, podpina się takie rzeczy prosto w panele. Pompa na prąd stały o szerokim napięciu działania pyrka sobie jak ma napięcie i tyle. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...