Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Dirian

Jaki router LTE z wyjściami antenowymi SMA?

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję routera LTE z możliwością podłączenia dwóch zewnętrznych anten złączem SMA. W tej chwili używam TPLink Archer MR200 ver 1.0, ale urządzenie ma już swoje lata i potrzebuję kupić coś nowszego, a ten będzie jako zapasowy.

 

Router będzie pracował stale podpięty do sieci więc nie musi oferować baterii.

 

Budżet nie jest jakiś ściśle określony, ale myślę, że tak do 1000 zł będzie ok.

 

Jakieś propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B715 agreguje 3 pasma, B525 agreguje 2 pasma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspomniany TP-Link nie ma Agregacji pasm co dzisiaj bez sensu kupowac.

 

Do tysiaka polecę Asus 4G-AC53U z agregacją dwóch pasm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadam model nizej niz to co mattpl polecil, robi robote w tmobile, 2 pasma zaagregowane i daje rade

przy 3 to masz obsluge wszystkich mozliwych czestotliwosci jesli maszt pozwoli w jednej firmie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huawei B715 widzę ciężko kupić. A coś innego jeszcze z agregacja 3 pasm? Może być powyżej 1000 zł.

 

Przejrzałem też propozycje Asusa, wyglada ok ale jakby coś na 3 pasma się znalazlo jeszcze godnego polecenia to byłbym wdzięczny za propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdziesz go na allegro. Ja bym innego nie szukał tylko B715. Nie wiem czy jest jeszcze jakiś stacjonarny co agreguje 3 pasma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest z agregacją 4 pasm Netgear M1, ale to powyżej tysiaka. Jednak jako ciekawostke napisze. Miałem, testowałem i miałem problemy z T-Mobile na nim, a dokłądniej dziwnie z transferem po kablu, raz był, raz nie było. WiFi tez słabe.

 

Dla tych co się znają zrzut odbieranego LTE z wspomnianego Netgeara.

 

Netgear-M1-parametry-sygna-u.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie dobrze wziac huaweia bo on na pewno dziala, jest duze wsparcie ale to opieram na swoim doswiadczeniu z 525 z 715 nie mialem doczynienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu masz racje, obsluguje to przez apke z poziomu telefonu

a ostatnio mialem ciekawostke

dobilo mi 40zl do rachunku :E do internetu

 

okazalo sie ze mam uslugi premium wlaczone i pewnie dzieciaki jak w cos graly naklikaly w reklamy premium na tablecie/smartfonie i zadzwonilem do TMobile i od reki zdjeli mi te dodatkowe koszty, bez reklamacji

 

poczytalem otym na necie i to dosc powszechna metoda na wyciagniecie dodatkowej kasy od klientow, przez wszystkich operatorow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczytalem otym na necie i to dosc powszechna metoda na wyciagniecie dodatkowej kasy od klientow, przez wszystkich operatorow

Zawsze jak podpisujesz nową umowę z jakimś operatorem, szczególnie mobilnym, to coś takiego włączaja. Ja zawsze pytam czy w jakiejś apce na smartfonie lub po zalogowaniu na stronie WWW wyłączę. Jak nie to raz zapłace niech mają na wódkę, a potem wyłączam, ewentualnie gnebie o rabat za to na nastepnej fakturze co w T-Mobile nie trudne. Najlepiej pisac do nich to oddzwaniają jak muszą na adres boa@t-mobile.pl Podac trzeba na kogo umowa, hasło cyfrowe i numer usługi oraz numer do kontaktu i opisac co i co oczekujemy :) Wiele spraw tak załątwiłem. Na maile kompetentniejsze osoby odpisują, a na infolini czasami można dołą złapac jak nie wiem czym oddycha, ale tak się zna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...