Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kalekowaty

Wymiana i5-6600 cs;go, fortnite

Rekomendowane odpowiedzi

win 10

procek: i5-6600

grafika: gtx 970

plyta: Asus H110M-C

zasilacz: thermaltake se 520/530 nie pamietam

i chlodzenie SilentiumPC Fera 3 HE

 

ramy 2x4gb 2133mhz i na razie zostaja

 

Dwie gry w ktore gram najczesciej to csgo i fortnite gdzie procek chodzi na 100% a karta ledwo na 40~ przy fortnite i odczuwam spadki przy budowaniu dosyc okazałe, gdzie komfort rozgrywki spada do poziomu uniemożliwiającego nawiązanie jakiejkolwiek walki przy graniu na 144hz

Chciałbym go zmienić na coś co znowu pociągnie 2-3 lata bo ten i5-6600 juz tez tyle ma, kwestia tego czy zostawac czy intelu czy amd? Wiem, że jeżeli chodzi o opłacalność to lepiej zmienić, ale np. w csgo liczy się też wydajość pojedynczego rdzenia hm..?

Tak na serio nie wiem ile kasy chce wydać, załóżmy w okolicach 1000zł dałoby się zmieścić? może być i 300zł więcej, w gre wchodzą używki i najlepiej gdyby procek był z K.

Ogólnie nie orientuje się czy za jakiś czas wychodzą jakieś nowe proce i może warto poczekać aż spadną ceny czy coś, to jakiś czas mogę jeszcze poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

win 10

procek: i5-6600

grafika: gtx 970

plyta: Asus H110M-C

zasilacz: thermaltake se 520/530 nie pamietam

i chlodzenie SilentiumPC Fera 3 HE

 

ramy 2x4gb 2133mhz i na razie zostaja

 

Dwie gry w ktore gram najczesciej to csgo i fortnite gdzie procek chodzi na 100% a karta ledwo na 40~ przy fortnite i odczuwam spadki przy budowaniu dosyc okazałe, gdzie komfort rozgrywki spada do poziomu uniemożliwiającego nawiązanie jakiejkolwiek walki przy graniu na 144hz

Chciałbym go zmienić na coś co znowu pociągnie 2-3 lata bo ten i5-6600 juz tez tyle ma, kwestia tego czy zostawac czy intelu czy amd? Wiem, że jeżeli chodzi o opłacalność to lepiej zmienić, ale np. w csgo liczy się też wydajość pojedynczego rdzenia hm..?

Tak na serio nie wiem ile kasy chce wydać, załóżmy w okolicach 1000zł dałoby się zmieścić? może być i 300zł więcej, w gre wchodzą używki i najlepiej gdyby procek był z K.

Ogólnie nie orientuje się czy za jakiś czas wychodzą jakieś nowe proce i może warto poczekać aż spadną ceny czy coś, to jakiś czas mogę jeszcze poczekać.

 

https://www.x-kom.pl/lista/5cka2fuxv

 

procek z płytą sprzedasz i kupisz sobie jakieś ramy 2x8 gb

 

co do fortnite to mogę sobie grać spokojnie z fps zlockowanym na 240 na configu w sygnaturce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z csgo wiesz? albo jest ktoś kto gra i wie jak się ten procek zachowuje? boje się spadków fps tam na amd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z csgo wiesz? albo jest ktoś kto gra i wie jak się ten procek zachowuje? boje się spadków fps tam na amd

 

Ja tam gralem w 1152x864 faceity i nie ma na co narzekać

 

 

procek na 3,5 ghz a ramy na 3066 mhz, a ryzen 5 2600 jest szybszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuje, najwyżej zwrócę jak nie będę zadowolony, po weekendzie zamówie. Dzięki za pomoc.

 

 

//edit

 

A jak z systemem, trzeba go na nowo instalować? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 100zl mniej można kupić ryzen 1700 zamiast 2600.

 

W sferis masz promocję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie gorzej w csgo się sprawował od 2600? Nie ma żadnych dobrych testów fps w necie na low detalach i rozdzielczości max 720p.. wszystko ultra i 1080p co mnie absolutnie nie interesuje w takiej grze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CS go ma sporo niższe wymagania niż fortnite, Oba procesory powinny zapewnić stałe 250+ klatek, zresztą tyle powinieneś mieć na obecnym kompie.

 

Możesz jeszcze zmienić procesor na i7 6700.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie masz jakiegoś syfu w systemie, wierzyć mi się nie chce że procesorów twój nie daje rady w csgo i fortnite, no chyba że wykonujesz steaming swojej gry to wtedy może być problem.

wystarczy popatrzyć na test z 1070 i widać że karta bez problemu może chodzić na 100% a procesor na 3/4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam syfu bo system czysty stawiałem miesiąc temu, w csgo nie narzekam na mój obecny procesor, ale w fortnicie mam spadki w jakimś mieście lub ogólnie przy większej ilości budowli, gram na low w obie gry, w fortnite z 140 i płynnej gry spada do 80 gdzie już komfort jak i nawet możliwość szybkiego budowania się kończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Matematyka. Zakladajac 5x 1000 PLN na produkt. promka1: 999 PLN oszczednosci = placisz 4k + 1 PLN promka2: 600 PLN zwrotu = placisz 5k, dostajesz 600 zwrotu.   Ale jak juz masz produkty, powiedzmy po: 5000, 4000, 2000, 2000, 1000, to sie robi ciekawiej: promka1: 999 PLN oszczednosci promka2: 1680 PLN zwrotu  
    • Nie wiem na moim C2 nie widzę lipy z dropami do 40 fps albo kwestia samego w VRR w sprzęcie albo jestem od ciebie starszy i oczy już mniej łakome na fpsy. Choć wróć w w wyścigach to ja 120 fps mieć musze  tak więc to też pewnie nie to. 
    • Masz bardzo atrakcyjny budżet, dla tego zaproponuję przesiadkę z obecnego seta na nowy. Trzeba zmienić płytę, procesor i pamięci. Płyta: https://allegro.pl/oferta/asrock-z790-pg-riptide-s1700-4ddr5-hdmi-dp-atx-15304451907 Procesor: https://allegro.pl/oferta/procesor-intel-core-i5-14600kf-14-generacja-box-14527986633 Pamięci: https://www.x-kom.pl/p/1131297-pamiec-ram-ddr5-patriot-32gb-2x16gb-7000mhz-cl32-viper-venom.html Napisz, jaki masz zasilacz. Stare graty sprzedasz na allegro i będzie jakiś zwrot gotówki  
    • 😆 Na serio to napisałeś? Uważasz, że jak latasz dronem, to inne przepisy Cię nie obowiązują, w tym konstytucja? Człowieku idź grzecznie oddaj licencję. No i te osoby jakby wiedziały że takie zdjęcie zrobiłeś jak najbardziej mogą zgłosić sprawę i sądownie ubiegać się o jego usunięcie, zamazanie lub o odszkodowanie jeżeli zdjęcie jest na tyle wyraźne żeby można było ich rozpoznać lub ustalić inne szczegóły. Dlatego wcześniej pisałem o jakości zdjęć, która może zależeć od wysokości. A jakbyś w ten sposób uchwycił obiekt wojskowy lub jakąś infrastrukturę chronioną, to też byś się tłumaczył "przecież latałem w przestrzeni publicznej"?  Czyli jak będę wisiał dronem nad przestrzenią publiczną, ale na wysokości np. Twoich okien w domu i obczajał co tam robisz, to co, też nie masz prawa wnosić pretensji? No raj dla stalkerów   Edit: pogrubiłem i podkreśliłem istotną sprawę, która już poruszałem, żebyś sobie nie nadinterpretował tego co napisałem. Nie zmienia to faktu, że operator drona nie stoi ponad prawem, chyba że to służby, wtedy może mieć inne regulacje.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...