Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kinonkit4

Potrzebuję pomocy!

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas grania w fortnite komputer mi się wyłączył i nie chce się włączyć wszystko jest dobrze podłączone i WGL Ale wydaje mi się że problem związany jest z płytą główną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kara za granie w Fortnite :E

 

Zmień temat na taki, który nam coś powie. Dział też nie do końca trafiony.

 

Na jakiej podstawie wnioskujesz, że to płyta główna?

Co się dzieje po naciśnięciu przycisku power?

Jaki masz dokładnie sprzęt?

 

Podaj nam jak najwięcej informacji, żeby zminimalizować wykorzystanie szklanej kuli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kara za granie w Fortnite :E

 

Hahaha dokładnie to samo pomyślałem, że komputer się zbuntował i wolał zdechnąć niż służyć do fortnite :D

 

A na poważnie, to podaj jaki zasilacz, to może być równie dobrze źródło problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mnie ktoś uświadomić o co chodzi z tym uszkodzeniem kompa jako "karą za Fortnite"? Takie naśmiewanie się jak kiedyś przy LoL vs DoTA? Chrześniak się w to zagrywa jak szalony, jak jak na to patrzę to nie specjalnie widzę co w tym tak zachwycającego. Ale ja gram praktycznie tylko w RPGi i RTSy więc pewnie po prostu jestem skrzywiony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj nie tylko model płyty i zasilacza, ale całą specyfikacje komputera. Opisz czy przy jego włączaniu PC reaguje w jakikolwiek sposób, świeca się diody kręcą wentylatory czy cokolwiek.

 

Edit:

lol, właśnie zwróciłem uwagę na datę :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...