Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

xarrek

1440p 144Hz Vesa do 27 cali

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądam już od jakiegoś czasu różne monitory z różnych półek cenowych i nie umiem za bardzo wybrać.

Ogólnie założenie jest ze mogę wydać sporo i przeglądając to co mamy na rynku nie bardzo mam jak się zdecydować.

Obecnie mam Dela U2515H i U2414H. Jestem z nich zadowolony jeżeli chodzi o kolory oraz BLB którego nie ma albo jest na tyle mały że nie dostrzegam.

Co prawda ma srebrzenie (IPS glow) jak jest pod kątem ale da się to przeżyć.

 

Chciałbym zostawić U2515h jako drugi i kupić coś co ma do 27 cali 1440p w 144Hz i musi mieć standard 100x100 VESA.

Gsync lub Freesync bo mimo że mam GTX1080 to zaczyna brakować np Metro Exodus :D

 

Zastanawiałem się nad różnymi ale każdy coś ma skopane a nie chce mieć gorszego w odbiorze przez BLB albo inne przypadłości nowego monitora.

Asus PG279Q loteria z BLB, AORUS AD27QD coś mocno ludzie krytykują na czas reakcji matrycy który jest porównywalny do U2515H z 60Hz matrycą.

 

Czy jest coś jeszcze co w obecnych 2 miesiącach będzie można kupić albo czy jest coś wartego kupienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...