Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kl3szcz

Router Dasan Problem z WiFi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam router DASAN H660GM WiFi działa w 2.4/5 GHz obojętnie do jakiej częstotliwości się podepnę dzieje się to samo i od jakiś dwóch tygodni mam problem z WiFi na nim. Każde podłączone urządzenie przez WiFi do router działa przez około 3-5 min i później mam komunikat "problem z siecią sprawdź połączenie" np jak wyłączę na laptopie bądź telefonie WiFi i włączę na powrót to działa dalej 3-5 min i przestaje i tak cały czas i można kur... dostać. Natomiast stacjonarny komputer podpięty kablem działa bez zarzutów i teraz nie wiem jak rozwiązać ten problem. Internet światłowodowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam router i kiedy z poziomu użytkownika próbuję wyłączyć Wifi 2,4 GHz to nie mogę - opcje nie zostają zapisane. W czym jest problem? To jest podstawowa opcja i widoczna w panelu, tyle że zaznaczenie wraca do Activated po zapisaniu ustawień. Jest gdzieś indziej ustawienie Wifi always on o wyższym priorytecie? Np. u dostawcy? Dodam, że z wyłączeniem 5GHz nie ma problemu tylko dla 2,4GHz nie zapisuje ustawień. Czemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...