Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Volting

Steelseries rival 310

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam myszke rival 310 od 7 miesięcy i dzisiaj spotkalem sie z dosć nietypowym problemem mianowicie przy zbyt lekkim wcisnięciu prawo przycisku myszka nie reaguje. Dopiero przy wiekszej sile nacisku na klawisz jest jakakolwiek reakcja .

Jak myślicie jest jakikolwiek domowy sposób naprawy tego problemu czy być może powienienem oddać myszkę na gwarancję została ona zakupiona w RTV EURO AGD(jakie macie doświadczenia z tym sklepem podczas oddawania rzeczy na gwarancje).

Z góry dzięki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozkręć ją i zobacz czy PPM nie został wyrobiony od wewnątrz, czasem wystarczy podklejenie czegoś pod przycisk i powinno byc ok. Ja nie to oddasz na gwarancję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko zrób to delikatnie, żeby nie było śladów ingerencji, bo potem mogą ci cofnąć ja z gwarancji i nie przyjąć jej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poczekał z rozkręceniem. Miałem rivala i w przypadku problemu (boczna guma się odklejała) zgłosiłem przez stronę steelseries i co kazali to rozwalić myszkę (wyrwać przyciski), zrobić fotkę, wysłać zdjecie, a na tej podstawie wysłali mi nową.

Zrobiłbym to samo na Twoim miejscu. Zgłosił reklamacje do producenta (może mają wiedzę o tym, że takie rzeczy się dzieją) i wyślą świeżą.

W drugiej kolejności udałbym się do RTV AGD jeśli pierwsza opcja nie zadziała jako reklamacja.

Trzecie i ostateczna to rozkręcenie. Jeśli zaczniej w odwrotnej kolejności to możesz tylko skończyć na rozkręceniu, a później nie przyjmią nigdzie reklamacji. Jeśli coś się dzieje to po co ingerować samemu skoro producent może wymienić na nową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...