Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

procomfort

Jaki dostawca internetu oraz telewizji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Dotychczas moim dostawcą internetu oraz telewizji była Multimedia.

Miałem możliwość zerwania umowy bez ponoszenia dodatkowych kosztów i tak też uczyniłem bo ich internet ostatnimi czasy to tragedia, a po 3 latach nagle skończyły się promocje, w związku z czym rachunek wzrósł dwukrotnie.

 

Do końca marca usługi zostaną wyłączone, a ja potrzebuję nowego dostawcy.

 

W drugim mieszkaniu korzystam z INEA 1Gb/s i jestem bardzo zadowolony, jednak mimo tego, że jest to na osiedlu obok i są tam światłowody, to w tej lokalizacji jeszcze nie ma.

 

Mam możliwość skorzystania w tej lokalizacji z Orange do 80Mb/s, tylko czy telewizja od Orange również może być bez anteny satelitarnej? I jak z ich internetem?

Właściciel budynku niestety zakazał montowania czegokolwiek, więc antena satelitarna odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie masz tam UPC? Ja używam od wielu lat i nie mogę na nich złego słowa powiedzieć - jakość świetna (zawsze mam pełną, deklarowaną prędkość), a awarie bardzo rzadkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie masz tam UPC? Ja używam od wielu lat i nie mogę na nich złego słowa powiedzieć - jakość świetna (zawsze mam pełną, deklarowaną prędkość), a awarie bardzo rzadkie.

Nie ma jeszcze UPC niestety.

 

A internet mobilny raczej odpada. Jestem ciekawy jak z tym Orange wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zwykły bezprzewodowy to cudów się nie spodziewaj, jak światłowód to wręcz przeciwnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ten net od Orange jest do 80Mb/s to jest to na miedzi a nie na światłowodzie. Co do tego czy antena jest potrzebna to dzwoń na infolinię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ten net od Orange jest do 80Mb/s to jest to na miedzi a nie na światłowodzie. Co do tego czy antena jest potrzebna to dzwoń na infolinię.

Tak wiem, że nie na światłowodzie, ale będą montowane niebawem to wtedy zrobią migrację. Wybrałem od Orange internet do 80Mb/s i telewizję na kablu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, że nie na światłowodzie, ale będą montowane niebawem to wtedy zrobią migrację. Wybrałem od Orange internet do 80Mb/s i telewizję na kablu.

 

zebys sie nie zdziwił z tą migracją, znajoma miala internet po dziadkach ktorzy nic nie zmieniali od lat, mieli na umowie 2mbit (realnie 0,8-1,5mbit) i 3 miesiace walczyła o zmiane na umowe 10mbit i mniejszy rachunek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zebys sie nie zdziwił z tą migracją, znajoma miala internet po dziadkach ktorzy nic nie zmieniali od lat, mieli na umowie 2mbit (realnie 0,8-1,5mbit) i 3 miesiace walczyła o zmiane na umowe 10mbit i mniejszy rachunek

Problemów z dostawcami chyba nie da się uniknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, że nie na światłowodzie, ale będą montowane niebawem to wtedy zrobią migrację. Wybrałem od Orange internet do 80Mb/s i telewizję na kablu.

To niebawem moze wyniesc 10 lat :) aczkolwiek jest wieksza szansa ze lokalny operator podciagnie swiatlowod niz Orange.

Orange glownie ciagnie swiatlo tam gdzie juz jest kablowka albo ktos inny ze swiatlowodem czyli bloki.

Chodzi o to ze w raporcie dla akcjonariuszy ladnie wyglada 3mln potencjalnych klientow a to ze nikt nie przejdzie to inna sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...