Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

blitzme

Prośba o złożenie używki do 600 zł bez monitora

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam osoby chętnej do pomocy przy składaniu dobrego komputera do 600zł wraz z nowym 240 ssd. Potrzebuje takiego do projektowania stron graficznych, prostej obróbki video i zdjęć. W sensie prostej, poskładam kilka slajdów, dodam opisy i tak chciałbym użytkować komputer.Dochodzi jeszcze proste zdjęcia i opisy. Jak widzicie nie wymagam dużo ale potrzebuje płyte główną z SATA 3 i żeby obsługiwała hdmi.

Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imposible. Nowy ssd 240gb to 150zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, no dobra a co polecacie do 600 zł z sata II...wiem że jest mnóstwo ofert, np z procesorem i5 2500 i karta gfx 440 z 120 ssd, 8 gb ramu za 650 zł. Ale nie wiem czy jestem blisko podobnego zestawu z sata III. Daleko jestem? Po potrzebuje do szybkiego zapisu (renderowania), wiec sata III by była najlepszym rozwiązaniem ale mogę iść na kompromis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Camtasia i adobe after efekt, ale raczej to jest tylko do intro i tekstowe efekty i nic więcej. Więc nie potrzebuje aż takiego drogiego sprzętu.

 

Myślałem o tym skłądaku

 

https://allegro.pl/oferta/komputer-intel-i5-quad-8gb-ram-ssd-geforce-gt440-7845200316

 

albo takiego dołożyć jeszcze 240 gb

 

https://allegro.pl/oferta/dell-optiplex-3010-i5-3470-hdmi-8gb-250gb-w7pro-7747994632?fromVariant=7787108910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś zaproponuje najtanszy skladak z sata 3 do obróbki video bez monitora, raczej używka wchodzi w gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...