Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Crew 900

Google.pl - błąd 404

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio na laptopie czy telefonie jak jestem zalogowany na koncie google nie działa mi strona google.pl jak i google.com. Wyświetla się błąd : 404. That’s an error.

 

The requested URL / was not found on this server. That’s all we know.

 

I nie mam pojęcia co jest tego powodem. Czyszczę historię, pamięć podręczną i działa dopóki się nie zaloguję...

 

Zauważyłem, że często obrazki nie chcą mi się ładować, internet z Nju mobile...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo na laptopie oraz komputerze nawet jak nie jestem zalogowany na koncie google, niektóre obrazki także sie nie wczytują zwłaszcza miniatury kanałów na youtube. Gdy jestem na telefonie na wifi to nie wczytuje mi obrazków w sklepie play. Na transferze danych wszystko działa jak powinno, gdy udostępniam internet na komputer i laptopa też działa wszystko jak należy. Posiadam internet w orange 80mb/s a mój router to orange funbox 2.0 Uporałeś się może już z tym problemem lub ktoś może zna rozwiązanie owego problemu? Dziękuję z góry za wszelką pomoc!

edit: zapomniałem dodać, używam chroma i usuwałem dane przeglądania oraz używałem ccleanera, problem nadal występuje. Próbowałem także innych przeglądarek, reinstalować i nadal to samo.

edit2: przywróciłem router do ustawień fabrycznych i wszystko działa jak powinno, spróbuj też tego powinno zadziałać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...