Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Barn

Smartwatch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

 

Może ktoś polecić jakiś godny uwagi model smartwatcha do 200zł?

 

Myślałem o takich tańszych jak np. ten Xiaomi bransoletka (cena ok. 100zł).

 

HTB14cvYmRnTBKNjSZPfq6zf1XXaV.jpg

 

Jak długo średnio wytrzymuje bateria?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Mi band 2, średnio mi trzyma bateria 20 dni. Jako gadzet fajne, kroki delikatnie zawyza. Najbardziej podoba mi sie funkcja budzika :E Ustawiasz sobie godzinę i opaska wibruje na ręce jak zwariowana :D Przypomnienie o potrzebie ruszenia sie tez spoko - szczegolnie jak tryb pracy jest siedzacy ;) Sprawuje sie dobrze. SMS na niej nie odczytasz ani wiadomosci na FB, ale jako "powiadamiacz" spisuje sie okey.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam model wyżej - amazfit bip - chciałem coś, na czym można już przeczytać SMS-a czy inne powiadomienia. Dostałem za 220 w outlecie, ale normalnie chodzą bliżej 300. Nie wiem jak w mniejszych, ale w bip bateria to chyba największy plus urządzenia. Przy oszczędnym trybie (tzn. bez używania funkcji sportowych, z wyłączonym pulsometrem) spokojnie wytrzymuje miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 dni to dobry wynik. Czy nie ma może problemów z wypadaniem mi banda 2? Bo takie informacje znalazłem.

 

 

Anazfit Bip też wygląda fajnie.

 

A czy funkcje takie jak pulsometr itd nie będą działać jeśli nie sparuje go z smartfonem? Nie mam na daną chwilę smartfona z Androidem.

 

Budzik da się ustawić tylko za pomocą aplikacji na smarfonie czy też można bezpośrednio na zegarku? Przeczytałem, że tylko za pomocą aplikacji na smartfonie. A godzinie można ustawić chociaż bezpośrednio na zegarku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 dni to dobry wynik. Czy nie ma może problemów z wypadaniem mi banda 2? Bo takie informacje znalazłem.

 

 

Anazfit Bip też wygląda fajnie.

 

A czy funkcje takie jak pulsometr itd nie będą działać jeśli nie sparuje go z smartfonem? Nie mam na daną chwilę smartfona z Androidem.

 

Budzik da się ustawić tylko za pomocą aplikacji na smarfonie czy też można bezpośrednio na zegarku? Przeczytałem, że tylko za pomocą aplikacji na smartfonie. A godzinie można ustawić chociaż bezpośrednio na zegarku?

 

 

Nie zauważyłem wypadania ;) Beda działac, ale wyniki nie bedzie nigdzie zapisywany. A z czym masz? Mi z IOS opaska dzała normlanie. Hm, chyba wszystko ustawiasz przez aplikacje w smartfonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, chyba wszystko ustawiasz przez aplikacje w smartfonie.

Na Bip z poziomu zegarka możesz włączyć bądź wyłączyć budziki (ale nie zmienisz ich godziny), zmienić skórkę (watchface), ustawić jasność wyświetlacza, zmienić aplikację szybkiego uruchamiania i chyba tyle. No i nie pamiętam dokładnie, ale chyba przy pierwszym uruchomieniu też trzeba sparować z telefonem, żeby w ogóle wystartował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem okazję pobawić się przez 15 minut takim smartwatchem, wcześniej nie słyszałem o tej marce ale zegarek całkiem spoko (wizualnie) i posiada najważniejsze funkcje. Na stronie można znaleźć inne w okolicach 200 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...