Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kaylo

Problemy z Burson Condcutor V2+

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

1. Po podłączeniu urządzenia do gniazdka i wpięciu słuchawek występują straszne szumy niezależnie od ustawionego poziomu głośności.

2. Potencjometr przy niezbyt szybkich ruchach wariuje, zamiast zwiększyć lub zmniejszyć głośność stoi w miejscu. Regulować głośność da się tylko wolnymi ruchami co 1 stopień bo inaczej szaleje. W sprzęcie za te pieniądze to lekko mówiąc nieporozumienie.

Od nowości tak działa.

 

Proszę o jakieś porady. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemy z siecią. Zmień gniazdko, wyeliminuj z tej samej listwy np zasilacze impulsowe itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowałem w różnych gniazdkach i jest to samo. Nawet z ciekawości podłączyłem w nowo wybudowanym domu i szumy choć trochę mniejsze nadal występują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wpięciu słuchawek szumy występują tylko w lewej słuchawce, w prawej kompletna cisza. Na DT990 PRO szumy są bardzo słyszalne a na T1 v2 dużo mniejsze pewnie ze względy na impedancję. Czy to świadczy o tym, że urządzenie jest popsute?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt oddany na gwarancję, czekam na odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzętu nie dało się naprawić, otrzymałem zwrot pieniędzy, bo w sklepie nie mają żadnej sztuki na stanie.

Trochę się zraziłem tym Bursonem, szczególnie, że wyczytałem na forach o problemach niektórych użytkowników z występowaniem szumów z zasilania.

 

Jest coś godnego polecenia powiedzmy do ok. 7000zł pod T1 V2? Najlepiej jakaś integra, bo dobre konektory sporo kasy kosztują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem sporo tych CV2+ ('zapewne' najwięcej w Polsce) i miałem łączenie dwie reklamacje: w jednym było gniazdo RCA do wymiany (wyrobione / uszkodzone przez klienta - bez znaczenia), a w drugim uszkodzenie w transporcie (trafo wyrwało z pcb przy uderzeniu). Nawet takie coś zostało bezpłatnie naprawione przez Bursona (a raczej przeze mnie po dostarczeniu od nich kompletnej płytki).

 

Szumy się zdarzały jakieś i też w 1 kanale, ale to była zawsze kwestia problemów z zasilaniem klienta i po zmianie np gniazdka, wywaleniu zasilaczy impulsowych z okolic itp. problem się rozwiązywał. Nie jest winą producenta, że mamy syf w sieci, skoki napięć, nietrzymanie 230V itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W cenie takiego sprzętu danie filtra sieciowego, którego koszt w budowie to kilka zł, albo wmontowanie gotowca to powinien być standard :)

 

Usprawiedliwianie się wypinaniem zasilaczy z okolic, wymianą gniazdek to już trochę odjazd nie tam gdzie trzeba.

Bardzo wysokiej jakości filtr sieciowy cenowo nie przekracza 50zł.

 

W budowie może z 15zł to kosztuje, przy dużej produkcji koszt żaden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Coplanda 215 można w nim wymieniać lampy bez zabawy w lutowanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...