Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

FlexTPO

Zestaw za 6000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Jest naprawdę ok. Zmieniłbym tylko zasilacz na Focusa 450 czy 550W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki !

A co do rtx 2070 armor a rtx 2070 armor oc, bedzie jakas znacząca roznica bo zastanawiam sie czy tej karty nie wymienic właśnie ma ta z OC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na morelkach taniej masz gaming od gigabyta z dobrym chłodzeniem i 4 letnią gwarancją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz taniej, nie zawsze znaczy gorzej, ale czy w tym przypadku ? Chodzi mi o jak najlepsza wydajnościowo platformę. Tak, tak można zawsze kupić rtx 2080, ale ja mam do tego celu przeznaczone 6000 zł. Zastanawia mnie to, czy podkręcenie karty zwiększy mi fpsy do przynajmniej te 10 czy to bedzie cos rzędu 1-5 fpsow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nareszcie

Jestem slepy, czy tam plyty glownej nie widze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj był rtx 2070 armor i płyta główna z390 gaming x i obudowa silentiumpc gladius gd 6 tg argb. Dałem link do morele zmieniło mi na to i tez nie wszystkie rzeczy są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od rozdzielczości i gry - w jednej zyskasz więcej a w drugiej mniej, zawsze te kilka % wpadnie, ale przy tej konfiguracji na ustawieniach fabrycznych będziesz zadowolony i bez włączonego licznika nie zauważysz różnicy. Płyta może zostać, o ile ograniczasz się do 8700.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze 1080p narazie wystarczy, jeśli gry bedą chodziły płynnie w 60 klatkach to nie ma co kombinować karte juz zamówiłem, pozostaje reszta podzespołów. Zamienię ten zasilacz na ten 550 focus tak jak mówił caps i chyba juz nic nie bede kombinował, chyba ze ktoś ma jeszcze jakiś pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw spoko po zmianie zasilacza. Można ew. wziąć płyte ASrock Z370 Pro4 jak chcesz oszczędzić, choć Gigabyte wypada jednak ciekawiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...