Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Shaun

Zwrot w sklepie stacjonarnym Komputronik

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

Nie za bardzo wiem gdzie powinienem zrobic temat, mam nadzieje, ze trafilem :D

Jest mozliwosc zwrotu sprzetu bezposrednio do sklepu stacjonarnego Komputronika czy musze go odeslac do magazynu?

Kupilem monitor na Allegro na aukcji autoryzowanego sklepu Samsunga(konto Komputronika) z Metro za 2250zl, a na ich stronie przez wejscie przez jakis link cena wynosi 2000, wiec moja wewnetrzna cebula zmusza mnie do zwrotu i kupienia go jeszcze raz przez ww linka, szczegolnie, ze nie jestem fanem Metro i pewnie nawet bym go nie odpalil.

Z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej napisać na forum i czekać nie ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisalem do nich maila, czekam na odpowiedz, w miedzyczasie chcialem sprobowac na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To próbuj na forum sponsorowanym przez Komputronik, a nie tutaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź do sklepu i zapytaj. Ja np raz zwracałem telefon kupiony w stacjonarnym Mediamarkt i mi bez problemów przyjęli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni przelać różnice i z głowy ;) ale najszybciej zadzwonić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwrócić możesz jeśli odebrałeś w sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem dla przyszłych pokoleń. Pisałem z pracownikiem przez emaila.

 

"Tak. Zwrot przysługuje Panu w przypadku zakupu przez internet, z opcją obioru osobistego w salonie, oraz w przypadku zakupu przez internet i odesłaniem w formie paczki kurierem."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem dla przyszłych pokoleń. Pisałem z pracownikiem przez emaila.

 

"Tak. Zwrot przysługuje Panu w przypadku zakupu przez internet, z opcją obioru osobistego w salonie, oraz w przypadku zakupu przez internet i odesłaniem w formie paczki kurierem."

Amerykę odkryłeś,gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amerykę odkryłeś,gratulacje.

 

Brawo Ja! :D

 

W necie jest tyle historii odnośnie Komputronika, że warto napisać coś bieżącego czasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Ja! :D

 

W necie jest tyle historii odnośnie Komputronika, że warto napisać coś bieżącego czasem.

 

W internecie jest tyle histirii o każdym sklepie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amerykę odkryłeś,gratulacje.

 

To mi zaimponowałeś normalnie, ale pojechałeś tego gościa co za pocisk myślę że do dzisiaj bladzioch szuka par skarpetek do swoich sandałów. Zamiast zaczepiać i prowokować ludzi w tematach to zacznij przynajmniej pisać w trollpostach odrobinę na temat.

 

Bardzo dobrze że bladzioch to napisał bo są takie sklepy jak RTV euro które mają złodziejskie praktyki rezerwacji która nie podlega zwrotowi i przez taki sklep później ludzie będą myśleli że jak w rtv tak jest to w innych sklepach też tak jest a właściwie to chyba jedyny moloch który sobie uzbdurał takie szambo jakim jest "rezerwacja przez internet".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi zaimponowałeś normalnie, ale pojechałeś tego gościa co za pocisk myślę że do dzisiaj bladzioch szuka par skarpetek do swoich sandałów. Zamiast zaczepiać i prowokować ludzi w tematach to zacznij przynajmniej pisać w trollpostach odrobinę na temat.

 

Bardzo dobrze że bladzioch to napisał bo są takie sklepy jak RTV euro które mają złodziejskie praktyki rezerwacji która nie podlega zwrotowi i przez taki sklep później ludzie będą myśleli że jak w rtv tak jest to w innych sklepach też tak jest a właściwie to chyba jedyny moloch który sobie uzbdurał takie szambo jakim jest "rezerwacja przez internet".

 

O co Ty się czepiasz, przecież od dawien dawna wiadomo że jak kupujesz przez internet, to jest bezproblemowy zwrot. A Ty o jakiś rezerwacjach zaczynasz pisać. Autor pewnie wyczuł ironię, ale Ty to szkoda kliknięć w klawiaturę. Miłej niedzieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...