Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

HekateRiiX

JavaScript tampermonkey add-on.

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, muszę zacząć od tego, że słabo orientuje się w JS, ale bardzo chcę napisać ten skrypt. Traktuję to jako ćwiczenie, bo i gra schodzi na psy, przez zachowania developerów. Porzucili ten projekt, zajęli się wersją beta która będzie w Unity. W grze istnieje już kilku "testowych hackerów" - to znaczy dzieciaków które piszą właśnie skrypty w tampermonkey. Dodam, że mój skrypt ma być jedynie zabawą i nie ma na celu spowodować depresji u pozostałych graczy. Więc tak: gra online, napisana w języku JS właśnie. W grze można kupić upgrade nazwany demolisher, chcę nadać mu jeszcze lepsze staty.

Kod upgrade'u w grze wygląda tak:

{
       id: 11,
       name: "Demolisher",
       Description: "+8 Attack Damage</br>25% faster attack speed",
       price: 7e4,
       rarity: .1,
       availableAt: ["Jamaica"],
       attributes: {
           attackSpeed: "25",
           attackDamage: "8"
       }

 

Mój "skrypt" wygląda tak:

 

function ra(){
           console.log(`
avaibleAt: ${newavaibleAt}
price: ${newprice}
rarity: ${newrarity}
attributes: ${newattributes}
`);

(function ra()
   newavaibleAt = ("Jamaica", "Spain", "Brazil", "Labrador", "Guinea");
   newprice = 100;
   newrarity= 1;
   newattributes= {attackSpeed: "125", attackDamage: "58"};
       }();

 

Zapewnie źle użyłam function. O ile wogóle właśnie tego mam użyć. "ra" wzięło się z przedsionka do właśnie tych upgrade'ów w kodzie gry:

   var ra = [{

 

Domyślam się, że to totalne podstawy, ale czy w ogóle można stworzyć skrypt, który będzie odczytywał pliki gry i zamieniał dane na takie jakie mu nadam?

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie warto napisać coś pożytecznego, zamiast "hackować" jakieś gierki?

 

W poście umieściłaś dość mało informacji na temat gry, ale jestem prawie pewien, że ten kod który odczytujesz od strony frontu służy tylko klientowi, wyświetla informację.

Prawdopodobnie w momencie kiedy kupujesz "boosta" to do serwera wysyłany jest pierwszy parametr, czyli id. Tam, na backendzie, dzieje się magia, na którą z poziomu frontu nie bardzo możesz wpłynąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...