Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Garru

Skater XL

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dawno bo jakieś 3 miesiące temu pojawiła się gra Skate'owska symulacyjny idąca w kierunku Session (który ucichł).

Twórcy ciągle pracują nad grą. Co za tym idzie pojawiają się poprawki. Gra sama w sobie jest otwarta dla społeczności. Co to oznacza?

Oznacza to że społeczność tworzy mapy do gry, skiny postaci, modele ciuchów oraz desek.

Społeczność jaką zebrali jest na prawdę mega. Na Discordzie miła atmosfera, a jeżeli chcesz coś dla projektu robić to każdy w tym ci pomoże.

 

Gra jest w etapie Early Acces za 72zł, można ją gdzie indziej taniej zdobyć oraz na torrentach znaleźć (Jeżeli ktoś nie chce w ślepo kupować). Jak wam się spodoba to warto wesprzeć twórców.

 

Link do steam z grą:

https://store.steampowered.com/app/962730/Skater_XL/

 

Discord na którym znajdziesz Tutoriale/Mapy/Skiny/Modyfikacje i wiele wiele więcej.:

https://discordapp.com/invite/mx2mE5h

 

Trailer Gry:

 

 

Film Youtubera jak gra:

 

 

Jak wgrać mapy społeczności:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Cześć,  Składałem wczoraj znajomemu komputer. Z ważniejszych części: Mobo msi pro z790-p wifi Cpu i5 12600kf Gpu Gigabyte GeForce RTX 4060 Eagle OC 8GB GDDR6 Zasilacz Gigabyte P750GM Reszta chyba mało istotna. Po złożeniu wszystko śmigało. Windows się zainstalował, sterowniki do płyty głównej też. Niestety w trakcie instalacji sterowników do karty graficznej komputer się resetuje i już nie chce się włączyć. Wyskakuje naprawa systemu, która nic nie daje, ewentualnie można przywrócić system, to się włącza. I tak w kółko. Zrobiłem update biosu płyty głównej, bez zmian. Sprawdzałem CPU i ram jakimiś programami do sprawdzania, temperatury są super, nie wywala żadnych błędów. Ale gdy tylko instaluję sterowniki do GPU, następuje śmierć  Mam już zero pomysłów o co może chodzić. Spotkał się ktoś kiedyś z takim problemem?   
    • Ostatni duży patch był jeszcze w styczniu, od tamtego czasu cisza, a jak pojawił się jakiś patch z pierdołami. Ta gra jest martwa.
    • Już jak tak się bawimy to skoro jesteś tylko pilotem, to Twoim zadaniem jest wyłącznie latanie, sprawy techniczne, rejestracja lotu itd. realizuje ktoś inny. Natomiast operator drona to osoba, która odpowiada również za całą techniczno-organizacyjną otoczkę lotu dronem   Dlatego napisałem, żebyś przeczytał ze zrozumieniem, bo wszystkie przywołane przepisy i to co wielokrotnie pisałem o tym właśnie mówią, że latać możesz, ale równie dobrze może się to wiązać z konsekwencjami od osób, których prywatność możesz naruszyć wykonywaniem swoich czynności... A czy kręcąc z chodnika kamerą mieliby podgląd na to jak wyglądają działania na całej posesji?
    • Kiedyś jak zacząłem chodzić na siłownię w wieku 17 lat to jak widziałem typów co mieli po 30 lat to od razu myślałem, Jezu co za stary dziad, że to się jeszcze rusza.
    • Ale kim przeprowadzą tę ofensywe? Nie spotkałem się z opiniami analityków żeby mieli jakieś wolne niezagospodarowane wojska w tym momencie. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...