Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Davvvi

HDD 2TB na dane. Szybki i mało awaryjny. Jaki polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie. Jaki byście polecili? Dask ma być tylko na dane , ale mogą być z niego odtwarzane gry. Co byście polecili? Kwota około 300zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość ważnych informacji zapomniałeś dodać. Zewnętrzny czy wewnętrzny? 2,5 czy 3,5 cala?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 4 dysków HDD jakie ostatnio nabywałem ostał mi się jeden HGST Deskstar, reszta przyszła uszkodzona, więc ciężko napisać. W pracy kręci się już ponad rok Toshiba X300. Przy dzisiejszej awaryjności HDD'ków to dla świętego spokoju dołożyłbym do czegoś klasy Enterprise.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WD Black 2TB kosztuje około 550zł. To samo z dyskami Enterprise. Taki Toschiba P300 to już mieści się w budżecie. Ogólnie komp jest mało użytkowany ale mimo wszystko wole aby był w miarę. Mam w drugim kompie jeszcze dysk samsunga 2TB i działa bardzo fajnie. Czyli ten dysk Tochiby będzie ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ten dysk Tochiby będzie ok?

Ja go mam już dłuższy czas i nie sprawia żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loteria, ja mam P300 2TB od dwóch lat i sprawdzam na bad sectory co dwa miesiące, wszyskto ok, a nalatane ma dużo.

 

Myślę, że WD RED sprawdziłby się jeszcze lepiej, ale jest także drogi (ale chyba tańszy niż Black)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tego Samsung już z 4 lub 5 lat i ma przelatane 2200godz,. Z tym Toshiba mam jeden problem. Za 60zł mam 3TB. I zastanawiam się czy jest sens dopłacania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tego Samsung już z 4 lub 5 lat i ma przelatane 2200godz,. Z tym Toshiba mam jeden problem. Za 60zł mam 3TB. I zastanawiam się czy jest sens dopłacania.

 

 

Z doświadczenia wiem, że im więcej miejsca posiadasz, tym więcej go zajmujesz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wiem, że im więcej miejsca posiadasz, tym więcej go zajmujesz :P

W sumie racja. Ale jeszcze jakiś czas temu gra po zainstalowaniu zajmowała 10GB teraz zajmuje 60GB i będą zajmować coraz więcej. A miejsca nigdy za wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie temat można uznać za wyczerpany. Zamówiłem Toshiba P300 3TB. Więc już po zamiatane. Dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...