Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

iscar84

i7 7700k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy posiadając procka z sygnatury na chłodzeniu wodnym i z opisanym napięciem mogę uważać że to selekt? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ,wygrałeś na loterii tylko szkoda, że to procesor...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ,wygrałeś na loterii tylko szkoda, że to procesor...

 

Pewnie chce sprzedać i się zastanawia czy może wpisać w aukcji wielkimi literami "SELEKT!!!" i nie wygłupić się :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie select, ja na swoim 6700k na 1,28 to mogę co najwyżej zapodać 4,4 ghz. A 77000k jest deko lepiej dopracowanym 6700k.

 

Próbowałeś coś powyżej 5.0?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy posiadając procka z sygnatury na chłodzeniu wodnym i z opisanym napięciem mogę uważać że to selekt? ;)

poka 3 duze loopy po 14 GB w linX v0.8.0, zweryfikuje sie ,

 

ap-ropo LC to przy GPU+CPU i tylko jedna 360 ? to polecam zweryfikować TC płynu , chyba ze wentyle biegają na dwa i pol kola w stresie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no panowie tylko się pytam, nie chce sprzedać a na ustawieniach też się nie znam dlatego trochę pogrzebałem i tak wyszło.

Teraz wrzuciłem 5,2 i działa na 1.36 ale testów nie robię

 

poka 3 duze loopy po 14 GB w linX v0.8.0, zweryfikuje sie ,

 

ap-ropo LC to przy GPU+CPU i tylko jedna 360 ? to polecam zweryfikować TC płynu , chyba ze wentyle biegają na dwa i pol kola w stresie

 

Tak jedna 360 , jest to mój pierwszy układ, przymierzam się do rozbudowy ale praca mnie pochłania. Po drugie nie bardzo wiem gdzie upchać drugą 360 aby mi się podobało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W co grasz? Po wielu godzinnych sesjach MP mozna tez zweryfikowac stabilnosc Twoich taktowan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no panowie tylko się pytam, nie chce sprzedać - chciałeś sie pochwalić dałeś duże zdjęcie jaki masz fajny komputer :) no pikny

A ja mam procesor nie wiele wolniejszy i wystarczy mi box intela :) tak że nie ma czym sie aż tak podniecać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Testów nie robisz" - tzn co, jak windows wstaje to myślisz że jest w pełni stabilny, czy o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...