Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

AsusAsus

144hz zmienia się na 60. AOC C24G1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kolega dzisiaj kupił monitor AOC C24G1, po włączeniu jakiejkolwiek gry, 144hz zmienia się samoczynnie na 60. Kartę ma GTX 1070, sprawdzaliśmy monitor na moim pc także z GTX 1070, monitor działa bez zarzutu. Tak samo jak mój 120 Asus. Za to mój osobisty Asus 120 u niego działa w taki sam sposób po ustawieniu w systemie 120, włączeniu i wyłączeniu gry, zmienia się na 60. Co może być tego powodem? Ustawienia NVIDIA podobno te same. Jego gtx ASUSA mój Gb. Podłączone na Displayport. Dzięki za pomoc! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum nie uzyskasz odpowiedzi kolego, nie wiem co się wydarzyło tutaj ale jak piszę z jakimś problem, pytaniem to nie ma odpowiedzi..., dziś rano założyłem temat - 100 wyświetlen posta, ani jednej odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum nie uzyskasz odpowiedzi kolego, nie wiem co się wydarzyło tutaj ale jak piszę z jakimś problem, pytaniem to nie ma odpowiedzi..., dziś rano założyłem temat - 100 wyświetlen posta, ani jednej odpowiedzi.

Zależy jaki dział, w innych działach ludzie często pomagają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej jeszcze sprawdzić ustawienia, bo z tego co piszesz w tym raczej leży problem, jak oba monitory działają u niego źle, a na Twoim komputerze dobrze.

Ja polecam odinstalować i zainstalować jeszcze raz sterowniki grafy, na wszelki wypadek inną wersję (niby sterowniki nie powinny mieć takich problemów, ale w tych czasach z tym wszystkim różnie.. ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...