Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ShastaMan

RADEON RX 570 z koparki

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc. Czy oplaca się kupic karte graficzną z koparki ?

 

MSI Radeon RX 570 ARMOR OC 4GB za 465zl.

 

Karta ma jeszcze 11 miesiecy gwarancji.

 

W opisie jest

 

"w przypadku jeżeli z jakichkolwiek powodów karta nie spełniała by Państwa oczekiwań, mogę ją Państwo zwrócić w terminie 14 dni od zakupu (bez podania przyczyny)."

"Karty Zostały zdemontowane, wyczyszczone i sprawdzone pod kątem sprawności przez profesionalny serwis (Pośrednik Gwarancyjny)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bier

 

jak ma gw to jeden pies czy kopało czy nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem osobiście po uszkodzeniu mojej 1060 6GB (*) XFX GTS XXX OC+ RX 580 4GB za 515zł od Typa co de facto mial do kopania, lecz używał tych kart w specjalnych "magazynach". Osobiście odebrałem i pokazał jak to funkcjonuje i byłem pod wrażeniem. Pomieszczenie (a raczej magazyn) chłodne, wilgotność niska, a sam Sprzedawca prowadzi kolokacje dla koparek i z tego co mówi to dużo osób trzyma sprzęt u Niego... Kończąc wywód to:

- Nie bać się pokoparkowych kart (z gwarancją), ponieważ biorąc z lepszych "koparek" jest mimo wszystko mniej wyeksploatowana aniżeli nawet niektóre od zwykłych graczy (mod bios itd).- Jeżeli masz możliwość to bierz RX 580 w podobnej cenie.- Na tą kartę co kupiłem mam jeszcze 16 miesięcy gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecne kopanie różni się o od tego co było pierwsze, wtedy wiele kart kręcono do granic możliwości, teraz robiono wszystko żeby maksymalnie poprawić efektywność czyli obniżano zegary i napięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z degradacją pamięci? Nikt nie gra 24 godziny na dobę a koparki tak pracują w pełni obciążając i robiąc obliczenia tak?

Załóżmy że gracz gra 6 godzin dzienni, przez rok karta pracuje 2190 godzin czyli 73 tygodnie czyli 2,5 miesiąca non stop :) Karta w koparce przez rok czasu pracuje 12 miesięcy, dla mnie jest różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...