Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bioly87

Aktywacja systemu po zmianie płyty głównej

Rekomendowane odpowiedzi

System otrzymałem za darmo z beta testów win10 insider preview mam go powiązanego z kontem microsoft

Do tej pory kilka razy zmieniałem płytę główną i nigdy nie miałem takiego problemu z aktywacją jak aktualnie na zrzutach poniżej

Ostatnio zmieniłem z MSI h110 na MSI b350 po czym wróciłem z powrotem na tą samą h110 za każdym razem system się aktywował, a teraz przy próbie przejścia z tej h110 na nową b450 nie daję rady się aktywować

Wiecie w czym tkwi problem co mogę zrobić poza kupnem nowej licencji oczywiście?

MWuZtKi.png

PyZWolW.png

UZWzsmf.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:E A czytałeś postanowienia umowne i licencyjne systemu windows 10 insider?

Na początku trzeba było mieć i tak legalną kopię systemu aktywowaną kluczem lub licencją cyfrową. W takiej sytuacji nie było problemu ze zmianą płyty czy nawet całego kompa, bo i tak w razie czego aktywowałeś system swoim oryginalnym kluczem.

Ty natomiast skorzystałeś z późniejszej opcji, w której można było insidera zainstalować nawet jak nie posiadało się licencji (udział w programie insider takową dawał na czas trwania tego programu). Jakbyś poczytał postanowienia tego programu to wiedziałbyś, że MS w każdej chwili może Ci zdezaktywować system bez podania przyczyny, taki urok udziału w testach.

Zatem teraz jedyne na co możesz liczyć to dobra wola infolinii MS tak jak to napisał luk21pl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem telefonicznie najpierw z automatem który nie potrafił pomóc (kod błędu nie pasował) i chciał mnie połączyć, ale biuro jest obecnie zamknięte, a po angielsku to nie za bardzo bym umiał to wyjaśnić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...