Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

KicekQW

LogonUI.exe - zły obraz WINDOWS 7 STARTER

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako iż Win7 starter nie ma opcji personalizacji a chciałem mieć motyw aero pobrałem plik który ta opcję daje.

 

Lecz mam problem, gdy włączam komputer mam cały czarny ekran z kursorem, a potem wyskakuje komunikat LogonUI.exe - zły obraz LUB explorer.exe - zły obraz

 

Lecz wszystkie komunikaty z tym samym opisem. Klikałem ctrl+alt+delete niby działało, ale jak chciałem włączyć menadżera zadań wyskakiwały ciągle te same komunikaty. Co z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przywracanie systemu to chyba jedyne wyjście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak powyżej, tzn musisz po zgaśnieciu biosu nacisnąć f8, wybrać naprawę, i przywracanie systemu - gdybyś nie miał przywracania musiałbyś chyba? usunąć logonui.exe i explorer.exe - prawdopodobnie program je podmienił, ale starych raczej nie usunął, tylko zmienił ich nazwę np na logonui.old, i tak samo explorer.old - wystarczy przywrócić ich nazwę, i powinno być ok; logonui, bo w nim jest obrazek zapraszamy, i pewnie dlatego program go podmienił; ewentualnie sprawdź, czy program nie ma takich opcji, tzn np podmień logonui\zapraszamy i explorer, itp, odhacz je, i może będzie działać

 

ps - też mam podmieniony logonui, i u mnie oryginał został zmieniony na logonui.backup; podmieniony logonui jest 3 razy większy od oryginału, obrazek zapraszamy w nim ma prawie 1mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...