Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

matik9927

Telefon do 1000zł z szybkim ładowaniem oraz dobrą baterią

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym kupić telefon do max 1100zł. Może byc używany. Najbardziej zależy mi na nie najgorszej baterii i szybkim ładowaniu. Aktualnie mam Iphone 7 i jestem niezadowolony(za mały ekran i słaba bateria). Miałem przez chwile S8 i zła nie była jednak tez bateria nie najlepsza i umiejscowienie czytnika niezbyt dobre, ale mógłbym wrócić. Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na pewno tylko bateria kosztem wydajności albo kiepskiego ekranu ?Bo powyższa Motorola g7 power ma znakomita baterie albo kiepski ekran i jest cegłą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja podałem w miarę zbalansowany tel w tych pieniądzach. Aczkolwiek są jeszcze asusy z serii m1, M2 (pro). Gdyby autor tematu przewertował kilka tematów tu na forum z pewnością by coś znalazł bo temat jest tu dosyć często omawiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma być balans to zenfone 5 jest bardzo dobra propozycja. Bateria trzyma 2 dni przy SOT ok. 5h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no Asusa bym nie chciał. Najważniejszą cecha nad jaka mi zależy to własnie wydajność a potem bateria. Chciałbym cos z lekka nakładka albo czystym andoidem. Bardziej jestem skłonny kupic stasznego flagowca niż nowego średniaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupisz zeszłorocznego flagowca za 1000zł. Jakbyś miał te 1500zł to co innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupisz zeszłorocznego flagowca za 1000zł. Jakbyś miał te 1500zł to co innego.

 

może byc używany. Rozważałem też 2 letnie flagowce jak xz1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może byc używany. Rozważałem też 2 letnie flagowce jak xz1

Do 1000zł można tez trafić nowego Samsunga A8, bateria niby 3000mAh ale trzyma podobnie do Xiaomi z bateriami 4000mAh.

2 letnich używanych flagowców nawet nie bierz pod uwagę, bo czeka Cię szybka wymiana baterii.

Moto G7 Power nie jest taka zła. Snap 632 dobrze sobie radzi, a bateria 5000mAh to jest mocny argument. Kilka dni temu skończyłem test Asusa Zenfone Max M2 ze Snapem 632 i baterią 4000mAh i ten duet świetnie się sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No miałem przez 2 lata A5 2016 i byłem zadowolonym więc pomyśle nad a8. Dostałem tez propozcyję wymiany tego iphona na s8 plus lub p20, ale nwm czy jest sens. Jest jakiś telefon w okolichach 1k poza g7 i mi a2 z czystym androidem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no Asusa bym nie chciał. Najważniejszą cecha nad jaka mi zależy to własnie wydajność a potem bateria. Chciałbym cos z lekka nakładka albo czystym andoidem. Bardziej jestem skłonny kupic stasznego flagowca niż nowego średniaka.

A czemu nie chcesz Asusa ? Akurat ma bardzo korzystna oferte.

 

Zaproponuje w takim razie Xioami mi A2 , szybki , czysty android i średnia bateria.

 

 

Motorola g7 power też jest w takim razie ok. Ma mega dobra baterie ale wyraznie słabszy proc od Mi A2 .

 

Można też się spotkać po środku i wziąć taniego dobrego Redmi Note 5 , dobra bateria i wydajność z tym że system MIUI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

motorola jakoś dziwnie te telefony robi. Przycina tam gdzie nie powinna i przez to taki g7 power wydaje się kiepskim wyborem.

Niska rozdzielczość ekranu i słaby proc.

 

720 x 1570x

sd632

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No miałem przez 2 lata A5 2016 i byłem zadowolonym więc pomyśle nad a8. Dostałem tez propozcyję wymiany tego iphona na s8 plus lub p20, ale nwm czy jest sens. Jest jakiś telefon w okolichach 1k poza g7 i mi a2 z czystym androidem?

Ten Asus którego testowałem miał czystego Androida z dodanymi paroma funkcjami, zajrzyj na mój kanał jest już tam pierwsze wrażenie ale wydaje mi się, że Moto G7 Power będzie lepszym wyborem, chociaż w założeniach są to techniczne zbliżone smartfony.

Sam mam prywatnego S8 od kilki miesięcy i jestem zadowolony, kilka dni temu dostał Androida 9 i nową nakładkę One UI i jest nadal ok, chociaż w Antutu wydajnośc spadła o 10% ale w codziennym użytkowaniu tego nie widać. Osobiście wybrałbym nowego Samsunga A8 2018 niż używanego S8+. Chociaż wszystko zależy przez jaki czas i w jaki sposób był użytkowany smartfon.

 

edit: teraz sprawdziłem cenę G7 Power i to jest 900zł, w takim razie Asus Zenfone Max M2 za 699zł, z praktycznie takimi samymi podzespołami jest lepszym wyborem. Ta Mota miała kosztować około 700zł i w tej cenie będzie świetnym wyborem, a tak kolejny raz Lenovo przegina z cenami na starcie, żeby po kilku miesiącach jechać w ostro w dół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwaząłem Redmi Note 5, ale czy starczy on na 1,5 roku. Trochę przesadzilem z tym, że potrzebuje jakos ogromna baterię po prostu taka przywoita z szybkim ładowaniem mi wystarczy. Po prostu w ihpone 7 jest i średnia i jeszcze nie ma szbkiego ładowania. G7 Power to raczej za słaby proc. S8 nie był zły baterie nie za dobra, ale chociaz szybkie ładowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwaząłem Redmi Note 5, ale czy starczy on na 1,5 roku. Trochę przesadzilem z tym, że potrzebuje jakos ogromna baterię po prostu taka przywoita z szybkim ładowaniem mi wystarczy. Po prostu w ihpone 7 jest i średnia i jeszcze nie ma szbkiego ładowania. G7 Power to raczej za słaby proc. S8 nie był zły baterie nie za dobra, ale chociaz szybkie ładowanie.

Xiaomi Redmi Note 5 spokojnie wystarczy Ci na 2 lata. 4000mAh średnio ładuje się 2-2:10h. Tam nadal chyba oficjalnie nie ma szybkiego ładowania.

 

W x-kom Xiaomi Mi A2 za 799zł, szybki strzał, więc jak Ci odpowiada to bierz od razu, bateria 3000mAh ale wydajny proc snap 660 https://www.x-kom.pl/goracy_strzal/17290#Specyfikacja brak złącza słuchawkowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros
edit: teraz sprawdziłem cenę G7 Power i to jest 900zł, w takim razie Asus Zenfone Max M2 za 699zł, z praktycznie takimi samymi podzespołami jest lepszym wyborem. Ta Mota miała kosztować około 700zł i w tej cenie będzie świetnym wyborem, a tak kolejny raz Lenovo przegina z cenami na starcie, żeby po kilku miesiącach jechać w ostro w dół.

 

Rozdzielczość HD to zdecydowanie za mało. W telefonach za 300-400zł można jeszcze przeboleć ale w droższych. Śmiech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozdzielczość HD to zdecydowanie za mało. W telefonach za 300-400zł można jeszcze przeboleć ale w droższych. Śmiech.

Bawiłem się tym fonem 2 tygodnie i nawet przy tam dużym ekranie 6,3 cala nie było tragedii, pixeli itp. Na TV 50 cali mam FHD i nie ma z tym problemów, a tu mamy ekran 9 razy mniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

Przestawiałem sobie w telefonach na HD i dla mnie przeglądanie stron internetowych to tragedia. FullHD minimum.

Nie wiem co ma do tego telewizor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się tym fonem 2 tygodnie i nawet przy tam dużym ekranie 6,3 cala nie było tragedii, pixeli itp. Na TV 50 cali mam FHD i nie ma z tym problemów, a tu mamy ekran 9 razy mniejszy.

 

A Pan s8 poleca? jak bateria?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Pan s8 poleca? jak bateria?

Wszystko zależy od ceny. Mi ten smartfon przypadł do gustu, chociaż do serii 8 (S8/A8) raczej nie byłem zwolennikiem Samsunga ze względu za chory stosunek ceny do możliwości. Przy moim użytkowaniu bateria z okazjonalnie włączanymi danymi komórkowymi i wifi trzyma 3 dni, SOT jest wtedy niewielki około 1,5-2h przy włączonej funkcji oszczędzania baterii. Jak testowałem teraz a9 i nakładkę One UI bez funkcji oszczędzania baterii to SOT był na poziomie 4,5h z włączonym wifi na 14h od ładowania i bateria zeszła do 1%. 2h grania, 1,5h słuchania radia, aktualizacje itp. Zdjęcia robi świetne. U mnie wygrywa w miarę kompaktowymi wymiarami i jestem w stanie w miarę wygodnie obsługiwać go jedną ręką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Pan s8 poleca? jak bateria?

 

 

bateria w S8 jest tragedią, bardzo dużo osób się na nią skarży. Jak się pracuje na telefonie i często pstryka fotki powyżej jednego dnia nie osiągniemy. Tak jak wspomniał XTN, 3h SoTu to jest kompletny maksimum przy wykorzystaniu telefonu.

 

Co do rozdzielczości to jest temat w tanich telefonach, gdzie w HD pixele są widoczne. Bawiłem się niejednokrotnie S-kami, mam znajomego z S9+ który na co dzień pracuje na HD+ bo jeśli nie będziesz się masturbować do pixeli to jest to wystarczające i nie widać defektów z odległości z jakiej patrzymy na smartfona, a bateria potrafi wytrzymać z 30-40% dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu temat piszemy o telefonach do 1000zl i porównując do S8. W cenie S8 jest wiele ciekawych telefonow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

s8 za 1000-1100zł można dorwac uzywana daltego o tym pisze. a co myślicie o xz1? fakt ramki dramat ale ogolnie spoko chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś nie przeszkadza klasyczny wygląd ale przynajmniej z IP68 i podobno średnia bateria to super fon. Prędkość bardzo dobra gdyż ma Snapdragon 835, aparat i audio przyzwoite.

 

Za 1100 z używanych telefonów również jest dużo alternatyw chociażby Huawei P20 który ma niezla baterie o bardzo szybkie ładowanie. Do tego czytnik w idealnym miejscu na froncie bardzo szybki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...