Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Derson

kupiłem używany xbox one

Rekomendowane odpowiedzi

kiedyś posiadałem xbox 360 i miałem trochę gier. zalogowalem się na xbox one i mogę te gry co kiedyś miałem ściągnąć z netu (zakładka gry/do sciagniecia) zaskoczeniem jest to że jest dodatkowo wiele innych gier do pobrania z xbox one, czy to są gry poprzedniego właściciela? konto zalozylem sam na konsoli, konta poprzedniego właściciela lub profilu nie widziałem, pytanie skad te gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale one widnieją w zakładce do ściągnięcia A nie zainstalowane, zastanawia mnie ta możliwość sciagniecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega nie ma przypadkiem xbox pass'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już mam, ale wcześniej nie miałem, w ogóle xbox pass to inna zakladka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś posiadałem xbox 360 i miałem trochę gier. zalogowalem się na xbox one i mogę te gry co kiedyś miałem ściągnąć z netu (zakładka gry/do sciagniecia) zaskoczeniem jest to że jest dodatkowo wiele innych gier do pobrania z xbox one, czy to są gry poprzedniego właściciela? konto zalozylem sam na konsoli, konta poprzedniego właściciela lub profilu nie widziałem, pytanie skad te gry

 

Konsola jest ustawiona jako domowa na starym koncie. Będziesz miał te gry do czasu, aż poprzedni właściciel nie kupi kolejnego XBOXa i nie kliknie na nim "ustaw jako konsolę domową". Jak kupi Nintento/PS4, to masz farta ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...