Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

chyzio

Pomoc w doborze myszki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Posiadam Kinzu V1, niestety jej czas dobiega konca chociaz sluzyla mi juz z 6 lat.

 

Chcialbym taka sama myszke, bynajmniej podobną bardzo do kinzu (ten sam rozklad klawiszy), czyli lewy,prawy i rolka.

Grip taki sam.

Nic mi wiecej do szczescia nie potrzebne.

Chcialem Kinzu V2/V3 ale niestety, chce miec z podswietleniem loga lub cos podobnego.

Prosze o propozycje, co jest na rynku.

Serdecznie dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej by było chyba Rival 110 ale on ma przyciski po bokach :V ale z tego co mi się wydaje da się je wyłączyć. Na ogół ciężko o coś fajnego, bez bocznych przycisków xD Jeszcze bym polecił Logitech'a G102/203 ale one od twojego steelseries się nieco bardziej różnią kształtem, ale też bym nie skreślał.

https://www.komputronik.pl/product/425347/steelseries-rival-110-matte-black.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki masz budżet, ale jak nie chcesz bocznych guzików to może dobrą propozycją będzie Dream Machines DM3 Mini

 

Myszka o minimalistycznej budowie bez zbędnych bajerów. Sam się nad nią zastanawiam. Mam tylko wątpliwości, czy nada mi się ona do zastosowań nie gamingowych (Office, internet, filmy bez grania)?

 

Mnie podoba się jej desaign. Ma bardzo dobry sensor PixArt 3360 a typ przycisków to Omron (20 milionów klików)

 

A jak nie to może szukaj wśród myszek typowo biurowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki masz budżet, ale jak nie chcesz bocznych guzików to może dobrą propozycją będzie Dream Machines DM3 Mini

 

Myszka o minimalistycznej budowie bez zbędnych bajerów. Sam się nad nią zastanawiam. Mam tylko wątpliwości, czy nada mi się ona do zastosowań nie gamingowych (Office, internet, filmy bez grania)?

 

Mnie podoba się jej desaign. Ma bardzo dobry sensor PixArt 3360 a typ przycisków to Omron (20 milionów klików)

 

A jak nie to może szukaj wśród myszek typowo biurowych.

ś

To ciekawa propozycja warta rozwazenia miedzy Razerem.

Czy jest cos jeszcze na rynku z myszek 150-200zl czy temat wyczerpaliśmy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cougar revenger S

logitech g305

 

a, do kinzu. To DM1FPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...