Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

denifloory

myszka sie zacina w grach fps przy oddaawaniu full auto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem, ponieważ posiadam myszke logitech g403 na kablu. Niestety po jakims czasie uzytkowania nagle zaczeło sie cos dziwnego z nią dziać, mianowicie tak jak w temacie pisałem grając w CS:GO lub fortnite waląc spreya lpm czasami sie zawiesza, a wygląda to tak, że wypuszcza 5 kul przestaje strzelac (lpm daalej trzymany) i nadal strzela w systemie myszka zachowuje sie idealnie sprawdzalem w paincie rysowałem i zero lagów. Wszystkie kontrolery uniwersalne w menadzerze zadan ustawione na nie zezwalaj na odlaczanie, opcje zasilania wysoka wydajnosc oraz zawansowane opcje do wstrzymywania selektywnego USB. Format nic nie pomogł. Sterowniki najnowsze pobrane, zmiana usb nic nie wniesła.

 

bios wgrany najnowszy.

bez zmian.

specyfikacja komputera:

zasilacz be quiet! Straight Power 10 800W

płyta głowna msi z390 tomahowk

dysk ssd crucial mx 500

dysk hdd wd blue 1 tb

karta graficzna palit rtx 2060

procesor i7 9700k 3.6 v core 1.16

ram: hyperx predator 3200 mhz

obudowa corsair cabride 400c

 

mysz zachowuje sie identycznie jak tutaj u kolegi :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem to samo z myszką razera i też ciężko było zreprodukować ten problem w paincie. Prawdopodobnie wadliwy jest mikroprzełącznik, choć miałem też przypadek z naderwanymi żyłami w kablu od myszki i były identyczne symptomy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zbindowałem na mouse 3 przełacznik za dpi myszka bez zarzutu działa, da sie to jakos zamimenic?. Dzieki za odpowiedź

 

 

Dodam tylko że testowałem myszke na botach przez godzine w cs;go, fortnite w trybie kreatywnym walilem ful auto co chwile i anie razu sie nie zaciela nie wiem o co biega bo ping w csie mam 20 ms około w fortnite 30 ms i na serwerach jak strzelam do kogos juz czuc ze nie dziala tak jak powinna. net z upc

 

 

https://zapodaj.net/e08aaf9548b76.png.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bocznych przyciskach są te same przełączniki co pod głównymi przyciskami, ale bez lutownicy i minimalnego doświadczenia nic nie poradisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zbindowałem na mouse 3 przełacznik za dpi myszka bez zarzutu działa, da sie to jakos zamimenic?. Dzieki za odpowiedź

 

To przełącznik albo jakaś funkcja w samych grach lub oprogramowaniu. Jeśli ustawieniami tego nie zmienisz to pozostaje gwarancja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...