Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Art385

Moderatorzy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie

 

Społeczność PCL i mam pytanko czy wiecie czy teraz moderatorów to z rynsztoka rekrutują? :lol2: Pentakilo (to nie nick) zamyka mi temat, bo regulamin i spoko rozumiem. Masa oszustów, koleś może z gimbazy jest i nie kuma ludzi w necie. Jednak kultura nakazuje zamykasz coś komuś to daj znać na PW, a nie wywalasz i oczekujesz może Panie Matt że ludzie się będą domyślać, że zamknąłeś i od razu do śmietnika wywaliłeś? Piła na stoku jeździ a moderatorzy szaleją :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem że w porównaniu do "innego" forum to to jest niebo a ziemia. Wiadomo czasami różne odpały są, ale zdarza się, jak wszędzie :V ale tutaj nie wiem czy jest to akurat aż tak gruba sprawa xD Zawsze można założyć nowy wątek i uzupełnić braki, co z reszta nakreślone jest w regulaminie co oferta kupna/sprzedaży musi posiadać :V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby czemu mod prywatnego forum ma się komukolwiek z czegokolwiek tłumaczyć? Było czytać regulamin. Kultura wymaga zapoznać się z nim i stosować go. Dla wszystkich jednakowe zasady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem zdejmujesz napisz info na pw i spoko nie ma problemu. Nie mniej od 12 lat mi nie zdjął tutaj ogłoszenia nikt jak była cena i opis, choć chyba raz podbiłem za wcześnie i mi zamknęli, to Focus mi wyciągnął ze śmietnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie, mod robi tu społecznie. Zeta za to nie bierze. Zrobił, co do niego należało i finito. Czemu wymagasz, by dodatkowo tracił czas na dopieszczanie Ciebie? Podejrzewam, że jesteś pełnoletnim samcem, któremu już nikt zadka nie wyciera.

 

Pisanie pm nie jest wymagane od modów i tyle. To zabiera im ich prywatny czas. Warto to szanować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to dział sprzedam ludzie coś chcą sprzedać. Jak tego nie rozumiesz to nie ma co dyskutować. To nie jest 700 temat jestem policjantem na komendzie mamy pirackie łindołsy i officy 97, a szczury z magazynku wyżarły marihuanen i wcale nie poszła na ulice. Obskoczy wieczorem może 30 tematów jeśli jest w stanie wlepić warna to może i PW napisać. Jak modowałem lata temu to wyobraź sobie, że traciłem swój prywatny czas aby dać znać człowiekowi.

 

Edit: Ocho Kain to the rescue :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu rozumieć? Nie potrafisz unieść "ciężaru" warna. lol2.gif

 

 

ps Czy mógłbyś pisać nieco zrozumialej, tj. stosować znaki przestankowe, stosować krótsze zdania itp. W wielu przypadkach trzeba się domyślać, o co Ci chodzi. W przypadku niewłaściwego domyślenia" może dojść do nieporozumienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie

 

Społeczność PCL i mam pytanko czy wiecie czy teraz moderatorów to z rynsztoka rekrutują? :lol2: Pentakilo (to nie nick) zamyka mi temat, bo regulamin i spoko rozumiem. Masa oszustów, koleś może z gimbazy jest i nie kuma ludzi w necie. Jednak kultura nakazuje zamykasz coś komuś to daj znać na PW, a nie wywalasz i oczekujesz może Panie Matt że ludzie się będą domyślać, że zamknąłeś i od razu do śmietnika wywaliłeś? Piła na stoku jeździ a moderatorzy szaleją :E

 

Takie teksty zmniejszają tak bo ja wiem, o 90% szanse, że komukolwiek z moderatorów będzie się chciało w przyszłości "okazywać ci kulturę". Sam nie okazujesz, od innych wymagasz. To drugi raz jak złamałeś regulamin działu sprzedam w ciągu trzech miesięcy, w grudniu też dostałeś ostrzeżenie za to samo. Masz napisane za co w logu ostrzeżeń więc po co jeszcze PW?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo działalność społeczna zobowiązuje jeśli tego nie rozumiesz to nie wykonuj funkcji społecznych. Są one wymagające czasowo i odwalanie ich na jako tako tych wymagań nie spełnia.

 

Edit: Powiem tylko tyle odwalacie społecznie padake i robicie co możecie żeby było gorzej :lol2: Za takich społeczników to podziękował. Z mojej strony koniec. Jak bierzesz funkcje społeczną to nie dyskutuj ze społecznikiem o pełnieniu funkcji społecznych.

 

Nie pozdrawiam cię Kain jesteś nieprzyjemny i do tej roboty społecznej się nie nadajesz. Jutro założę nowy temat i uzupełniony.

 

Ps. Społeczną robotę robi się dla przyjemności, a wy tu pokazujcie że robicie komuś łaskę i wygląda to zwyczajnie źle, a wręcz PR-owo fatalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo działalność społeczna zobowiązuje jeśli tego nie rozumiesz to nie wykonuj funkcji społecznych. Są one wymagające czasowo i odwalanie ich na jako tako tych wymagań nie spełnia.

 

Edit: Powiem tylko tyle odwalacie społecznie padake i robicie co możecie żeby było gorzej :lol2: Za takich społeczników to podziękował. Z mojej strony koniec. Jak bierzesz funkcje społeczną to nie dyskutuj ze społecznikiem o pełnieniu funkcji społecznych.

 

Nie pozdrawiam cię Kain jesteś nieprzyjemny i do tej roboty społecznej się nie nadajesz. Jutro założę nowy temat i uzupełniony.

 

Ps. Społeczną robotę robi się dla przyjemności, a wy tu pokazujcie że robicie komuś łaskę i wygląda to zwyczajnie źle, a wręcz PR-owo fatalnie.

Tyle lat na labie a regulaminu działu "Sprzedam"nie zna :E

Śmiać się czy płakać :hmm: niewiem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo działalność społeczna zobowiązuje jeśli tego nie rozumiesz to nie wykonuj funkcji społecznych. Są one wymagające czasowo i odwalanie ich na jako tako tych wymagań nie spełnia.

 

Edit: Powiem tylko tyle odwalacie społecznie padake i robicie co możecie żeby było gorzej :lol2: Za takich społeczników to podziękował. Z mojej strony koniec. Jak bierzesz funkcje społeczną to nie dyskutuj ze społecznikiem o pełnieniu funkcji społecznych.

 

Nie pozdrawiam cię Kain jesteś nieprzyjemny i do tej roboty społecznej się nie nadajesz. Jutro założę nowy temat i uzupełniony.

 

Ps. Społeczną robotę robi się dla przyjemności, a wy tu pokazujcie że robicie komuś łaskę i wygląda to zwyczajnie źle, a wręcz PR-owo fatalnie.

 

Bądź honorowy. Złóż wniosek o usunięcie konta na Labie. 

 

edit

Godnie, zawzięcie oraz z poświęceniem walczysz o...  pietruszkę. lol2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazywanie pilnowania porządku w dziale sprzedam "moderowaniem" to moim zdaniem trochę umniejszanie temu, czym moderowanie z prawdziwego zdarzenia jest.

Tak czy inaczej szanuję za poświęcany czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym by nie było, tłumaczenie się z każdego warna raz, że jest głupie, a dwa, że przypomina kluklanie rozpieszczonego synunia mamuni lat 35 (syn, nie mama). Zejdźmy na ziemię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie teksty zmniejszają tak bo ja wiem, o 90% szanse, że komukolwiek z moderatorów będzie się chciało w przyszłości "okazywać ci kulturę". Sam nie okazujesz, od innych wymagasz. To drugi raz jak złamałeś regulamin działu sprzedam w ciągu trzech miesięcy, w grudniu też dostałeś ostrzeżenie za to samo. Masz napisane za co w logu ostrzeżeń więc po co jeszcze PW?

 

zawsze myślałem że moderatorzy mają umieć się wznieść ponad forumowe bydło. gliniarz też powinien być profesjonalny i nie wdawać się w pyskówki z cywilami nawet jeśli ci wyraźnie prowokują.

może standardy się zmieniły w ostatnich latach :hmm: kiedyś byłem moderatorem na forum pewnej większej gry przeglądarkowej (oczywiście forum nie było nawet w 20% tak duże jak to z pclaba) ale gdy tylko któryś z moderatorów się zapominał to raz dwa był prostowany przez administratora. bo wymagano od nas dbania o wzierunek firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko on złamał regulamin, dostał karę i tyle. To, że on wymaga jakiegoś ukłonu nikogo do tego nie obliguje.

Do tego oczekuje przysługi wyjeżdżając na wstępie z chamstwem.

 

Moderator ma się wynieść ponad bydło w sprawie niejednoznacznej. Tutaj wszystko jest jasne i moderator wykonał swoją robotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Art modzi mają rację ja też nie widzę sensu aby wysyłać dodatkowe wiadomości.

 

Masz dokładnie wyjaśnione za co dostałeś warna + link do regulaminu i to tak jak kain napisał 2 x w ciągu ostatnich 3 miesięcy.

 

Brak zdjęcia z kartką.

http://forum.pclab.p...st__p__15329274

 

Nie wiem co jeszcze można by tu dodać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obskoczy wieczorem może 30 tematów jeśli jest w stanie wlepić warna to może i PW napisać. Jak modowałem lata temu to wyobraź sobie, że traciłem swój prywatny czas aby dać znać człowiekowi.

Dzisiaj 30, jutro 30 ... niech nawet tylko połowa odpowie, to masz na koniec tygodnia ponad setkę korespondencji. Niech z tego 10% to upierdliwcy i już nic innego nie robisz, tylko w PW siedzisz...

Jak nie odpowiadasz na odwal, to potrafi sporo czasu polecieć.

 

Takie powiadomienia (nie PW), to powinny iść z automatu bez angażowania w to moderatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, a od kiedy to moderatorzy tutaj wysyłają PMki po dodaniu ostrzeżenia?

A że Ty coś kiedyś, gdzieś, za darmo robiłeś? No wybacz kolego...ale jakie to ma znaczenie?

Jak długo będziesz klepać te kilkadziesiąt PMek dziennie? Po jakimś czasie każdy przerwie.

Generalnie to spokojnie, to tylko jakiś durny czerwony pasek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce sie autorowi czytac regulaminu a ma jeszcze wymagania ?

Nastepnym razem obserwuj pasek ostrzezen i jak sie zwiekszy - wchodzisz i widzisz jaki temat polecial i co bylo nie tak :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że faktycznie są oni tak samo sprawiedliwi jak bezwzględni i kol.Brzostek także otrzyma upomnienie skoro to również jego drugi "występek" ? :E

 

http://forum.pclab.pl/topic/1276176-Gigabyte-GeForce-GTX-980-Ti-750-z%C5%82/

 

Tak, już ukarałem procentami! A Ty idź liczyć białka w końcu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:thumbup:

Jak tylko kupię 9980XE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @skunRace Będzie próbować?
    • Tak, bo jest cichszy od noctuy gdy oba chłodzenia chodzą na maks obrotów. I jest to fakt. Ok, czyli to że nie wiesz że UV jest możliwe na b760 mi się przyśniło i to Twoja podświadomość napisała...  Tak, kończymy dyskusje bo do konsensusu nie dojdziemy
    • z okazji nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy - wszystkim - Niech ta Wielkanoc będzie pełna pikseli szczęścia, megabajtów radości i gigaherców miłości! Wesołych Świąt! - a także przyjemnego korzystania ze skryptu   Niestety jego rozmiar trochę urósł - ale to ze względu na instalację DirectX oraz Visual-C-Runtimes w wersji offline - całość spakowana RARem Wersja V5: (data wydania 29.03.2024) https://wowo89.de/pliki/forum-pclab/skrypty/TuningWin11(wowo89.de)V5.rar - Usunięto problematyczne skanowanie i przywracanie integralności obrazu systemowego - Skanowanie i naprawianie plików systemowych - Usuwanie przestarzałych komponentów i sterowników - Pamięć wirtualna - ustawiana ręcznie przez użytkownika podczas wykonywania skryptu - Ustawienie progu zajęcia pamięci RAM przed użyciem pamięci wirtualnej (95%) - (Standardowo Windows zaczyna korzystać z pamięci wirtualnej już przy 80% zajęcia pamięci RAM) - Wyłączenie usług: wuauserv, wercplsupport, WerSvc - Zamknięcie aplikacji w tle, które są zintegrowane z oryginalnym systemem: Skype, Teams, OneDrive - Zablokowanie Autostartu dla aplikacji: Skype, Teams, OneDrive - Przeładowanie usług: wudfsvc, wercplwiz - Wyłączenie izolacji rdzenia - wyłączenie - useplatformclock - wyłączenie - disabledynamictick - włączenie - useplatformtick - Zmiana planu zasilania na najwyższą wydajność - usunięto, a w zamian użytkownik sam podczas wykonywania skryptu dokonuje wyboru który Plan zasilania ma być ustawiony - Skrypt usuwa preinstalowane aplikacje systemu Win10/Win11, oraz czyści rejestr z wpisów z nimi związanych: (zgodnie z prośbą użytkowników forum aplikacje związane z XBOX pozostały nienaruszone) - udoskonalono usuwanie aplikacji preinstalowanych, podczas wykonywania skryptu 2-3raz na tym samym komputerze, zdarzały się przypadki występowania błędu podczas deinstalacji już odinstalowanej aplikacji, teraz skrypt sprawdza czy dana aplikacja jest zainstalowana, jeśli jej nie ma, przechodzi do kolejnej, jeśli jest, usuwa ją i powiadamia użytkownika o poprawnym jej usunięciu. - Dodano instalację bibliotek DirectX (najnowsze na dzień wydania skryptu) - skrypt pyta użytkownika czy wykonać instalację - Dodano instalację bibliotek Visual-C-Runtimes (wersja Feb 2024) - skrypt pyta użytkownika czy wykonać instalację - Na zakończeniu skrypt wyświetla stosowną informację o zakończeniu działania i informuje użytkownika że system uruchomi się ponownie za 45sek (można przerwać odliczanie, zamykając okno skryptu - ta informacja również znajduje się w oknie skryptu)
    • Frimaware najnowszy 106. Filmow nie sprawdzalem tylko gry. Zrobie screeny jak wroce z pracy. 
    • Napisałeś przecież wyżej, że Fortis jest cichszy nawet od Noctuy, stąd moje argumenty. Mogę się jedynie zgodzić z tym, że nie zwróciłem uwagi, że użytkownik ma Ferę i kończmy tę dyskusję, bo odbiegamy od tematu.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...