Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

argel

Pomocy! meizu m6t pasek nawigacyjny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj zakupiłam telefon meizu m6t z androidem nugat.

Wszystko działało dobrze i nagle zniknął mi pasek nawigacyjny (nie ma przycisku home, wstecz)

Narazie jako tako korzystam ze SmartTouch ale brak tego paska jest nieznośny! przeszperałam wiele forów i naprawdę nie znalazłam nic przydatnego, niemożliwe jest też uszkodzenie/zalanie telefonu bo ma ledwo parę godzin.Włączanie i wyłączanie go również nic nie daje.Dodatkowo na ekranie blokady na dole pojawiło się jakieś zielone kółeczko ale ono nic nie robi oprócz swojej animacji, po prostu jest.

Błagam o pomoc! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przywróć ustawienia fabryczne.

Na pewno jest lepszy sposób, ale jest prawie 2 w nocy, a na telefonach się prawie nie znam :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta opcja to już ostateczna ostateczność :thumbdown::(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W androidzie generalnie pasek nawigacyjny włącza się i wyłącza pod zakładką "system" w opcjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, ale masz androida, więc wszystkie ustawienia oraz kopie zapasowe i tak się przywrócą. Po prostu telefon będzie sobie mrugał przez pół godziny w stanie bezużyteczności zanim się wszystko pościąga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefon jest nowy i nie ma na nim żadnej kopii zapasowej

 

W androidzie generalnie pasek nawigacyjny włącza się i wyłącza pod zakładką "system" w opcjach.

 

W zakładce "system" nie ma tego niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do telefonu włożyłam już kartę microSd. Czy przy przywracaniu ustawień fabrycznych z niej również usuną się pliki?

Nie mam narazie możliwości wyjęcia jej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pier....

 

Meizu M6T wyszedł na rynek w drugim kwartale 2018 r. W Polsce nie jest jeszcze dostępny. Ten budżetowy smartfon charakteryzuje się ekranem o proporcjach 18:9, zaokrąglonymi krawędziami i pojedynczym przyciskiem funkcyjnym. Obsługa tego ostatniego polega na krótkim dotknięciu, aby wycofać, przytrzymaniu, aby wrócić na pulpit główny, dłuższym przytrzymaniu, aby uśpić oraz na przesuwaniu w lewo, w prawo i do góry, aby operować aplikacjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pier....

 

Nie pier ;) Masz informacje tak wiarygodne..

Pasek nawigacyjny był przez cały dzień.Wyparował?

Jeśli nie wiesz jak pomóc to po prostu nie komenuj

Miłego dnia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałam ze sklepu play panel nawigacyjny :thumbup: Wątek uważam za zamknięty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...