Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma jeszcze takiego tematu, więc zakładam.

Captain Marvel trafiło do kin. Recenzje nie są zbyt dobre. Brie Larson jest dość mocno krytykowana za tą rolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smieszny jestes, nawet porzadnego researchu nie potrafisz zrobic i piszesz nieprawde. captain marvel ma prawie takie same noty jak wszystkie czesci avengers... 65% vs 66, 68 i 69. rzeczywiscie okruty spadek jakosci.

bria larson jest najlepsza w tym filmie wraz z kotem, nie wiem jakie ty recenzjesz czytac, chyba jakies wyimaginowane.

 

film jak film, utarty poziom filmow marvela czylko juz do porzygania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smieszny jestes, nawet porzadnego researchu nie potrafisz zrobic i piszesz nieprawde. captain marvel ma prawie takie same noty jak wszystkie czesci avengers... 65% vs 66, 68 i 69. rzeczywiscie okruty spadek jakosci.

bria larson jest najlepsza w tym filmie wraz z kotem, nie wiem jakie ty recenzjesz czytac, chyba jakies wyimaginowane.

 

film jak film, utarty poziom filmow marvela czylko juz do porzygania.

Ciężko się przebić przez twój tekst. Tu masz zestawienie z imdb. Najniżej oceniony film ma 6.8. Większość filmów oscyluje wokół 7.

Na rotten masz najniższy audience score w historii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

to sie naucz czytac. kilka procent mniej a ty robisz z tego panike jakby nie wiem co sie wydarzylo LOL.

film jest na takim samym mniej lub wiecej poziomie co inne filmy marvela. nie powiedzialbym ze to najgorszy, bo sa gorzejz oceniane filmy. pierwsze thory, captain america.

oceny ludkow sa smiechu warte tyle powiem. film jest tak oceniany z innych pobudek a ty robisz z tego szopke a nawet nie wiesz z jakich jest tak krytykowany :lol2: chociaz ciezko to nazwac krytyka. tymi opiniami to se mozna tylek podtrzec.

 

idz siej panike na innych forach bo captain marvel ma 3% gorsze oceny niz ostatni avengersi. :lol2: wiesz ze sa filmy marvela ktore maja jeszcze nizsze? nie wiesz, bo nawet nie umiesz zrobic researchu. tylko cos ci sie wydaje i nawet tego nie sprawdzisz a piszesz te bzdurki jakby to byla prawda objawiona.

 

recenzje nie odbiegaja od reszty marvelowskich produkcji. nie ma zachwytow tak j ak nie bylo po avengersach. tylko ludki ktorym tylko akcja w glowie zachwalaja tego sredniaka bo dobrze sie leja i fajne efekty sa.

Edytowane przez Zabimaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogladalem, mi sie podobalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę obejrzeć najnowszych Avengersów jeśli nie oglądałem żadnych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zagwozdkę ponieważ przed End Game chciałbym być na bieżąco więc wypadałoby obejrzeć Kapitan Marvel, ale film ten zupełnie mnie nie kręci. Czy zatem warto go zobaczyć tylko w tym jednym celu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem i powiem, że niestety lekki niedosyt jest. Pewne rozwiązania mi się nie podobały no i scenariusz mocno leżał w niektórych momentach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmarnowałem 5 godzin przez End Game.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Endgame to takie nie wiadomo co, chyba chciano za dużo pokazać w tym filmie. Przesyt herosów i istotnych dla MCU postaci sprawia, że niektórzy wypowiedzieli ze 3 zdania i byli widoczni na ekranie przez kilkanaście sekund maks. Film chyba trzeba będzie obejrzeć raz jeszcze. Ciekawe co będzie dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem o kinie bo dawno nie byłem ale jak zobaczyłem ze sam film trwa 3 godziny to mi się odechciało , poczekam na blu-ray :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im więcej myślę o tym Endgame tym bardziej dochodzę do wniosku, że ten film jest zyebany i nielogiczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzę w tym tygodniu, ale nie mam parcia, jak miałem na Infinity War.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie. To w zasadzie kontynuacja Infinity War.

To jakie filmy oglądać w kolejności, aby w temacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łomatko to wyjdzie z kilkanaście filmów do obejrzenia, minus kilka które oglądałem, ale niechronologicznie i nie pamiętam zbytnio co się tam działo, a Doktor Strange to porzuciłem, bo było tak głupie dla mnie.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Civil War, Guardians of the galaxy i Infinity War to minimum. Pierwszych Avengersów też warto obejrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemem Endgame jest to, że w dużej mierze wiadomo, co się stanie. Poprzednik miał bardzo ciekawe zakończenie co powodowało opad szczęki. Endgame, hmm... film opowiadający o osobistych problemach bohaterów. Czuję niedosyt, dużo wątków zostało spłyconych.

Jest kilka rzeczy nielogicznych, głównie to skąd wzięła się ta tarcza na samym końcu?

 

 

Stark dał ją Capowi jak go wygrzebywał spod gruzów i powiedział, że jak jeszcze raz ją zgubi zabierze mu ją na stałe.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam nowy Anengers ? Naprawdę poszedłbym do kina ale ni cholery z dubbingiem i napisami, wolałbym z lektorem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...