Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wacek_1984

[Z] Fujitsu E85+ P500 - wawa i okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Posiadam komputer w specyfikacji:

i3-2100

2x 2GB (albo 4x 2GB muszę sprawdzić bo stoi w piwnicy)

Dysk 250GB

Licencja W7

Używałem go przez 3lata jako stacji roboczej.

 

Zamienię na:

- ciche wiatraki 120mm

- małą obudowę

- jakąś gpu silniejszą od GTX670 za moją dopłatą (nawet na to nie licze :D)

 

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zestaw HP wręcz idealnie pasuje do tego co poszukuję. Niestety nie jestem z W-wy, lecz z Wałbrzycha. Proponuję wymianę przez kuriera, lub pocztę. Mogę pokryć koszty wysyłki w obie strony. Obecnie posiadam kartę HD6670 2 GB Ram i sprzętową obsługą Direct11. Gdyby nie odpowiadała, to proponuję rx470 lub GTX750 lub wyżej

Oczekuję na odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie. Jerzy Kuźniar. jerzyqz@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, co to za formatka, drugi raz to samo w kolejnym moim temacie, jak chciałbyś to wykonać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poszukuję komputera lub kadłubka, który mógłbym uzupełnić, na socket 1155. Ponieważ oba tematy mi pasowały, a pierwszy nie doszedł dla mnie do skutku, użyłem ponownie tego samego tekstu. Wymianę chciałbym dokonać następująco: najpierw chciałbym ustalić na co mam wymienić ten komputer, po czym prosiłbym o podanie adresu

pod który miałbym przesłać moje rzeczy na wymianę na mój koszt. Po otrzymaniu tych podzespołów, prosiłbym o wysłanie tego komputera. Myślę, że jest to najlepszy sposób na wykonanie tej wymiany. oczekuję na odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie. Jerzy Kuźniar- jerzyqz@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...