Skocz do zawartości
szyszek2121

Nieśmiertelne gry!

Rekomendowane odpowiedzi

A to z kolei moim zdaniem właśnie 3'ka jest najlepszą częścią, tyle opinii ilu graczy :"D

trójka miała kupę błędów, nie wiem skąd ta twoja opinia, ale do czwórki się nie umywa, gram w serie bf od samego początku, od 1942, i część 4 bije wszystko, łącznie z tą śmieszną częścią 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trójka miała kupę błędów, nie wiem skąd ta twoja opinia, ale do czwórki się nie umywa, gram w serie bf od samego początku, od 1942, i część 4 bije wszystko, łącznie z tą śmieszną częścią 5

To ja powiem Ci więcej, ja grałem tylko w 3'kę i 1942 (1942 lepsze imo) no ale z tych co on wymienił wybieram BF3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja powiem Ci więcej, ja grałem tylko w 3'kę i 1942 (1942 lepsze imo) no ale z tych co on wymienił wybieram BF3 :)

:thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wieczór nadszedł, nadeszła więc pora na ciepłą bluzę, skarpetki, herbatkę i gorący i głęboki klimat stalkera :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghottish

Fallout 2. Co ja bym dał za nowego turowego fallout z widokiem z góry ehhhhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strategie - Age of Empires 2 / Heroes 3 / Settlers 2 / Red Alert 1 i 2

ściganki - Need for Speed (Porsche)

skradanki - Thief 2, Dishonored

symulacja - Wheel of steel 18 - American long haul

rpg - Gothic 3, Oblivion

Edytowane przez Alejajca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fallout 2. Co ja bym dał za nowego turowego fallout z widokiem z góry ehhhhh

 

Albo chociaz konkretny remaster Fallout 1 i 2 + odpicowanie jak np. F2 + Restoration Project

 

Ehh, marzenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo chociaz konkretny remaster Fallout 1 i 2 + odpicowanie jak np. F2 + Restoration Project

 

Ehh, marzenie :)

Za trudna gra dla dzieci Frontine. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za trudna gra dla dzieci Frontine. ;)

 

No pewnie zniecheciliby sie :)

 

Pierwsza stycznosc z F2 mialem gdy juz byly dostepne solucje ale poczatek tak mnie wciagnal, ze postanowilem grac bez solucji i przyznam, ze bylo ciezko. Zwlaszcza z questami itd.

Ale "War, war never changes" do dzis powoduje ciarki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghottish

No pewnie zniecheciliby sie :)

 

Pierwsza stycznosc z F2 mialem gdy juz byly dostepne solucje ale poczatek tak mnie wciagnal, ze postanowilem grac bez solucji i przyznam, ze bylo ciezko. Zwlaszcza z questami itd.

Ale "War, war never changes" do dzis powoduje ciarki :)

 

"War, war never changes" właśnie sobie to przypomniałem i przeszły mnie ciarki :D pamiętam te 50 stron wydrukowanych kartek A4 solucji i siedzenie z kuzynem przy kompie i ciśniecie do upadłego :) najlepszy był trick w F1 gdzie sie podróżowało po 1-2 kwadratach zeby spotkać eskorte w pancerzach power armor i kradzież ich minigun albo f2 po wyjsciu ze swiatyni od razu kierunek na południe do San Francisco i kradzież $ od dwóch kupców z początku miasta wtedy człowiek czuł się już jak król pustkowia. xcom pokazał iż gry z rzutem z góry mogą sie dobrze przyjąć i dobrze sprzedać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W F2 - lecialo sie na speedzie po plan lataczy do bazy. Zdobywalo sie bron energetyczna, mocny armor i 20k expa :E . Jedynie trzeba bylo sie tam dostac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghottish

to był next step po paru kradzieżach i kupieniu sobie jakiegoś armor na start ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W F2 - lecialo sie na speedzie po plan lataczy do bazy. Zdobywalo sie bron energetyczna, mocny armor i 20k expa :E . Jedynie trzeba bylo sie tam dostac ;)

Hu hu, powiem Wam, że w Fortnite'a nigdy w życiu nie grałem a ta gra przeraża mnie nie tylko tym, że jest tak strasznie moim zdaniem już nie grywalna ale też tym, co o niej tu piszecie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghottish

Z online to toleruje tylko Fifę i FUT na niej ale coraz większy syf :P

 

Z chęcią bym pograł w kontynuacje jakiegos Fallouta, Red alert osadzonego w WW2, Settlers (akurat to w tym roku zdaje się?) Następne diablo ... "Już takich gier nie robią jak kiedyś" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z online to toleruje tylko Fifę i FUT na niej ale coraz większy syf :P

 

Z chęcią bym pograł w kontynuacje jakiegos Fallouta, Red alert osadzonego w WW2, Settlers (akurat to w tym roku zdaje się?) Następne diablo ... "Już takich gier nie robią jak kiedyś" :)

Ahh, w red orchestre grałem jedynie... jak byłem bardzo mały, totalnie nie ogarniałem tego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat, ja od 2011 roku gram z przerwami (w sumie z rok - półtora roku przerw) w World of Tanks i tyle. Kiedyś mocno Starcraft, Starcraft 2 ale za wysoki poziom i zbyt stresujące :P

 

Z nowszych gier lubię pyknąć w Kingdom Come i Battlefield 1 multi ale czy będę grał w to latami jak w WoT to wątpię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja odpalam właśnie PSX i najbliższą godzinę spedzę przy CTR:) To są nieśmiertelne gry, w które chce się dalej grać po 20 latach. Jakbym miał więcej czasu, to bym się wziął za Gran Turismo 2, albo baba by mnie zatłukła, bo przy GT2 pół dnia mija jak pół godziny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja odpalam właśnie PSX i najbliższą godzinę spedzę przy CTR:) To są nieśmiertelne gry, w które chce się dalej grać po 20 latach. Jakbym miał więcej czasu, to bym się wziął za Gran Turismo 2, albo baba by mnie zatłukła, bo przy GT2 pół dnia mija jak pół godziny :D

Ooo, GT jest naprawdę świetne, chociaż ja zacząłem od 3'ki na ps2 bodajże... ahh, te gry naprawdę miały w sobie to "coś", teraz już nic nie jest w stanie mnie wciągnąć aż tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, GT3 było na PS2, chociaż na PS2 bardziej podobało mi się na tamte czasy doskonałe GT4, dla którego było warto wtedy kupić czarnulkę, jak ktoś nie miał, bo nie było lepszych wyścigów, a forza dopiero raczkowała i była biedna w porównianiu z GT4. Ogólnie GT2 i GT4 to moje ulubione "wyścigówki" ever. Fajnie mi minęła godzina w CTR :E Przypadkiem czas zaczął płynąć dwa razy szybciej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghottish

Ahh, w red orchestre grałem jedynie... jak byłem bardzo mały, totalnie nie ogarniałem tego :D

 

Nawet nie wiem co to za gra :D wydane 2006r to ja wtedy miałem 18 lat :P wtedy był no life w Lineage 2

 

GT2 miałem na emulatorze na dreamcast :D z podpicowana grafika ahhhh co to była za gra :) miałem chyba 3 hondy 2000 podpicowane pod różne tryby wyścigów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiem co to za gra :D wydane 2006r to ja wtedy miałem 18 lat :P wtedy był no life w Lineage 2

 

GT2 miałem na emulatorze na dreamcast :D z podpicowana grafika ahhhh co to była za gra :) miałem chyba 3 hondy 2000 podpicowane pod różne tryby wyścigów :)

W 2006 to ja miałem 5 lat, haha, tak więc wiesz :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość gier została już wymienionych ale dla mnie to jest Mafia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mafia to mogli by zrobić remake :D z chęcią bym zagrał ponownie, a oryginalna wersja dziś już niestety odstrasza grafiką..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mafia to mogli by zrobić remake :D z chęcią bym zagrał ponownie, a oryginalna wersja dziś już niestety odstrasza grafiką..

 

Pamiętam recke w CDAction. Jak sie zachwycali twarzami, fotorealizmem. Na tamte czasy gra wygladala swietnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom w takiego remastera to by się zagrało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...