Skocz do zawartości
szyszek2121

Nieśmiertelne gry!

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nie ma jeszcze takiego tematu a mnie to ciekawi. Więc tak jak w tytule, chodzi mi o gry w które gracie od LAT :)

 

Dla mnie jest i będzie nieprzerwanie CS 1.6 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam takiej. Przejdę jedną i lecę do następnej. A w multi już nie gram.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam takiej. Przejdę jedną i lecę do następnej. A w multi już nie gram.

To ja właśnie inny typ gracza, lubię katować jedną i tą samą w kółko :D

 

PS. Tylko w starsze gry tak potrafię (przejść GTA SA parenaście razy i nadal grać itp.). W nowszych już nie ma "tego czegoś" dla mnie, więc też bym tylko przechodził i odkładał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CS 1.6 zawsze był, jest i będzie jednym z najlepszych FPSów, niestety to co zostało z polskich "serwerów" wraz całą tą patologiczną społecznością, która skutecznie zniechęca do grania i powoduje odruch wymiotny. A szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CS 1.6 zawsze był, jest i będzie jednym z najlepszych FPSów, niestety to co zostało z polskich "serwerów" wraz całą tą patologiczną społecznością, która skutecznie zniechęca do grania i powoduje odruch wymiotny. A szkoda.

A powiem Ci szczerze, że nie mogę się zgodzić w 100% z tymi polskimi serwerami, jednak w około 70% masz rację, to już nie to samo co kiedyś, dzisiaj liczy się VIP, skiny na serwerze, fajne pluginy, skrzynki (tak, są w 1.6 w pluginach) itp... Trochę to smutne aczkolwiek jak się tę grę lubi i chce grać to się znajdzie odpowiedni dla siebie serwer :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja właśnie inny typ gracza, lubię katować jedną i tą samą w kółko

Ja już na szczęście przestałem. Katowałem Battlefieldy w sieci na jakieś 7000h. Nie tak dawno skończyłem grać w Dote 2 po 2000h. :E Ostatnie kilka lat to tylko 4 gry. :E

 

Za to teraz nadrabiam zaległości i kupuje triple A za 30 - 50 zł poprawione z wszystkimi dlc. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już na szczęście przestałem. Katowałem Battlefieldy w sieci na jakieś 7000h. Nie tak dawno skończyłem grać w Dote 2 po 2000h. :E Ostatnie kilka lat to tylko 4 gry. :E

 

Za to teraz nadrabiam zaległości i kupuje triple A za 30 - 50 zł poprawione z wszystkimi dlc. :)

Chętnie bym tak zrobił, biorąc pod uwagę to, że mój komputer jest dość leciwy. Ale no wiesz jak jest, jest CS 1.6 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Unreal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od premiery do dziś grywam co jakiś czas w

 

Dungeon Keeper 2

Unreal Tournament 99

Diablo 2 + dodatek

Red Alert 2 + dodatek

Original War

Medal of Honor Allied Assault.

 

Dalej nie chce mi się wymieniać bo mało to kogo obchodzi ale jest jeszcze kilka.

 

Gram nie z jakiegoś tam sentymentu. Te gierki w większości poprostu są genialnie grywalne, oryginalne, jedyne w swoim rodzaju.

Rzecz jasna nie gram w to co miesiąc ale w ciągu roku kampanie rozwalam 1 - 2 razy w każdej i do następnego roku. Nie znudziło mi się do tej pory.

 

EDIT: Na Windows 10 wszystkie działają lux.

Edytowane przez MAR89TUM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gothic 2

Przeszedłem z kilkanaście razy, kiedyś, teraz już w niego nie gram.

Mój pierwszy rpg, jedna z pierwszych gier (na pc) w ogóle. W momencie pierwszego zetknięcia z tym tytułem, gra zrobiła na mnie kolosalne wrażenie.

Potem już żadna gra tego nie powtórzyła, choć oczywiście wyszły lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym tak zrobił, biorąc pod uwagę to, że mój komputer jest dość leciwy. Ale no wiesz jak jest, jest CS 1.6 :E

w BF grałem na PS3 - tak na padzie też można grać w FPSy! A Dote to jechałem na niskich detalach do czasu kiedy kupiłem nowy sprzęt. Ale akurat do gier sieciowych nie potrzeba mocnych maszyn. Nie bez powodu też pro gracze zmieniają detale na niższe. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w BF grałem na PS3 - tak na padzie też można grać w FPSy! A Dote to jechałem na niskich detalach do czasu kiedy kupiłem nowy sprzęt. Ale akurat do gier sieciowych nie potrzeba mocnych maszyn. Nie bez powodu też pro gracze zmieniają detale na niższe. ;)

A i owszem, że można w FPS'y na padzie, też parę ograłem (a jestem TYLKO pc).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak mam czas zagrywam w trylogię Dead Space i Crysis.

Do tego Half Life Blue Shift i Half Life 2 w oczekiwaniu na 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak mam czas zagrywam w trylogię Dead Space i Crysis.

Do tego Half Life Blue Shift i Half Life 2 w oczekiwaniu na 3

Ahh, w oczekiwaniu na 3'kę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To żeby nie powtarzać od siebie napiszę ze 3 tytuły:

 

RUNE (2000r)

 

Deus EX (2000r)

 

oraz tytuł, które dobrze wspominam do dzisiaj i chciałbym w to zagrać w nowej oprawie: Heavy Metal: F.A.K.K. 2 (2000r)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seria HoMM, seria Ciwilizacja, seria Worms bez 3D, Quake 1, Wolf 3D, i Stalker to są nieśmiertelne gry dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metal Gear Solid 1

Metal Gear Solid 3

Metal Gear Solid 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metal Gear Solid 1

Metal Gear Solid 3

Metal Gear Solid 4

A nowsze w porównaniu do starszych? jak oceniasz? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cywilizacje, wormsy -kiedyś WWP, teraz armagedon, UT99 o i herosy, a czasem z nudów jakiś prywatny server mu online :E

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nowsze w porównaniu do starszych? jak oceniasz? :D

 

Rozumiem, że mówisz tutaj o MGS 5? Jak dla mnie dość słaba część

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że mówisz tutaj o MGS 5? Jak dla mnie dość słaba część

Hmm, no już się chyba nigdy nie przekonam która lepsza, bo dla mnie 1,2 są już za bardzo archaiczne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Starcraft II wracam nawet po odsprzedaży konta, bo teraz jest darmowe multi :E . Starcrafta I co parę lat odpalam nawet dla paru misji, bo mam ogromny sentyment, a nadal go nie ukończyłem bez kodów :lol2: .

Seria Half life i Portal, kolejny maraton zaczynam po ukończeniu poziomu XEN w Black Mesa, ale to już będzie chyba ostatnia powtórka serii i czas o tym zapomnieć.

 

Serię Touhou odkryłem parę miesięcy temu, ale już wiem że będę wracał regularnie. Czasem odpalam 1 rundę do końca żyć i próbuję przeżyć 6 poziom. Dziś mi się udało w 7 części, ale wyskoczył jakiś poziom specjalny i nie zobaczyłem końcowych napisów, bo zginąłem. Są to nieśmiertelne gry które choćby raz w tygodniu odpalę. Jeśli uda mi się ukończyć wszystkie części na najwyższym poziomie to chyba dostanę obywatelstwo japońskie :E . Polecam zacząć od 6, 7 wydaje mi się łatwiejsza mimo bardziej rozbudowanych walk, a może to ja staję się lepszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...