Skocz do zawartości
szyszek2121

Nieśmiertelne gry!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Abiiii

Oby 4 chociaż aspirowała do bycia tak dobra jak 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sid Meier's Civilization V dosyć długo się trzyma i to w miarę z dużą ilością graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Total Annihilation

Supreme Commander

Turok

MDK

Do dziś wracam, choć incydentalnie. Wspomnienia... Niam, niam... :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heroes 3 - Mistrzostwa Polski 2019 i ponad 1000 zapisanych graczy a gra ma przecież 20 lat.

 

Morrowind, Baldur's Gate 1&2, Gothic 1/2 - Dla mnie jedyne cRPGi na 10/10 i wracam do nich co jakiś czas.

 

poza tym często wracam do THPS 2, Diablo 2, Sacred, NFS Underground 1/2.

 

W sumie mógłbym tak z 30 tytułów wymienić ale te chyba najważniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grać w to dziś już nie zamierzam, ale w oczekiwaniu na remake :E to można obejrzeć dla przypomnienia.

https://www.youtube.com/watch?v=boT9_CmVAqs

Mafia 2 też była spoko i wciągnęła mnie na całą noc, dopiero trójka była badziewna, kilka razy do niej podchodziłem aż w końcu usunąłem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No one Lives Forever 2. Fajna gra :)

 

Oj tak, szkoda, że nikt jakoś nie zrobił kontynuacji tej gierki. Na tamte czasy to był full wypas. O siebie dorzucę klasyke czyli Half-life oraz SS2. Do codziennego młócenia i zabicia czasu Flat-Out ultimate oraz następca czyli wreckfest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, w jakiś remake System Shocków obu to bym zagrał.

Od siebie dodam jeszcze serię Saints Row, szczególnie cudownie głupkowate części 3 i 4 :lol2: choć część 2 też lubię. Wracam do tego choćby tylko po to, żeby sobie jeżdżąc motorem lub skacząc po dachach (w SR4) posłuchać tej świetnej muzy, która tam jest. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, szkoda, że nikt jakoś nie zrobił kontynuacji tej gierki. Na tamte czasy to był full wypas. O siebie dorzucę klasyke czyli Half-life oraz SS2. Do codziennego młócenia i zabicia czasu Flat-Out ultimate oraz następca czyli wreckfest.

Teoretycznie kontynuacja wyszła, ale pod zmienioną nazwą, w formie prequela, bez głównej bohaterki i zrobiono z tego przeciętną strzelaninę. I ten w sposób uśmiercili serię. :thumbdown:

Na powrót raczej nie ma szans. Night Dive Studios walczyło o prawa do serii, żeby wydać wznowienia/remastery, ale niestety na razie bez skutku. NOLF2 praktycznie w ogóle się nie zestarzał. Pierwsza część od strony wizualnej już lekko trąci myszką, ale cała reszta prezentuje wyższy poziom od "dwójki".

 

@Kosh remake System Shocka, na silniku Unreal Engine 4, powstaje i ma wyjść w przyszłym roku. Druga odsłona niekoniecznie potrzebuje go, wystarczą modyfikacje i gra ciągle się nieźle trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Age of Empires 2 to jest nieśmiertelna gra.

Wg mnie jedynka lepsza :P Z dodatkiem Rise Of Rome

Edytowane przez iziDeV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie kontynuacja wyszła, ale pod zmienioną nazwą, w formie prequela, bez głównej bohaterki i zrobiono z tego przeciętną strzelaninę. I ten w sposób uśmiercili serię. :thumbdown:

Na powrót raczej nie ma szans. Night Dive Studios walczyło o prawa do serii, żeby wydać wznowienia/remastery, ale niestety na razie bez skutku. NOLF2 praktycznie w ogóle się nie zestarzał. Pierwsza część od strony wizualnej już lekko trąci myszką, ale cała reszta prezentuje wyższy poziom od "dwójki".

 

@Kosh remake System Shocka, na silniku Unreal Engine 4, powstaje i ma wyjść w przyszłym roku. Druga odsłona niekoniecznie potrzebuje go, wystarczą modyfikacje i gra ciągle się nieźle trzyma.

NOLF dzisiaj to by był wypas, byłoby jak z Larą Croft, Kate Archer nie miała by kwadratowych cycków jak kiedyś. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mnie tak skusiło aby wznowić tę dyskusję, chciałbym dowiedzieć się w co tam jeszcze się pyka stareńkiego bo sam wróciłem do GTA SA (konkretniej do MTA :E ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekając na Bannerlorda wróciłem do Warbanda i czuję, że jeszcze trochę przyjdzie mi poczekać :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kosh remake System Shocka, na silniku Unreal Engine 4, powstaje i ma wyjść w przyszłym roku. Druga odsłona niekoniecznie potrzebuje go, wystarczą modyfikacje i gra ciągle się nieźle trzyma.

 

Czekamy na SS3, choć po tylu latach to może być zawód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Król jest tylko jeden

Heroes of Might and Magic III: The Shadow of Death

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieśmiertelne gry?

DSJ 2.1 i Liero :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesmiertelne to sa dobre gry multi typu Battlefield czy CS. Taka gra jest zywa przez np 5 lat a to bardzo duzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super Mario 2 i 3 na Pegasus/Nintendo :)

 

Hlaf Life 1 i 2 często wracam.

Red Alert 2

Heroes III

Abe's dwie pierwsze części

Unreal Tournament

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesmiertelne to sa dobre gry multi typu Battlefield czy CS. Taka gra jest zywa przez np 5 lat a to bardzo duzo

Popatrz na CS 1.6, 5 lat żywotności to ona ma już dawno za sobą haha :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie jedynka lepsza :P Z dodatkiem Rise Of Rome

 

Wszystkie AoE są wspaniałymi grami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie po formacie komputera i usunięciu wszystkich wirusów mocno myślę nad mafią 1, ale tak bardzo jak się boje, że mnie ta gra odstraszy poziomem trudności, monotonicznością itp. to aż się odechciewa :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Little Fighter 2, black and white.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mocno czekam na Black And White na GOG. Mam nadzieję, że kiedyś będzie :)

Little Fighter 2 łatwo się modyfikowało, żeby móc zagrać wszystkimi postaciami pojawiającymi się w grze. Też mam do dzisiaj na kompie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...