Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rumpark

PS4 Pro i głośniki na mini jacka?

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, zastanawiam się nad kupnem konsoli PS4 Pro i zastanawia mnie, jak wygląda kwestia podłączenia głośników. Posiadam monitor bez wbudowanych głośników oraz zewnętrzne głośniki na mini jacka (Logitech X-230). Istnieje jakiś sensowny sposób na ich podłączenie pod PS4? Wiem, że dałoby radę podłączyć je pod pada, ale to byłoby średnio wygodne i wolałbym tego uniknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem sobie urządzenie, które konwertuje sygnał cyfrowy optyczny na 2x RCA, a potem użyłem przejściówki RCA na minijacka.

A potem kupiłem słuchawki, które pozwalają na podłączenie toslinka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie oczekujesz cudów, a po prostu poprawnego dźwięku to wystarczy. Zresztą i tak masz gówniane głośniki, więc co za różnica.

 

Niby mam G5, ale i tak w finale mam podłączone to pod TV opticalem aby też na na TV mieć dźwięk :lol2:

 

Jeśli nie zależy ci na czymś koniecznie bardzo małym i pod usb, to bym kupił jakiś tani konwerter na alledrogo, albo po prostu fiio d03k i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

 

Pomijając moje gówniane głośniki (które może kiedyś zmienię :D), jeśli chodzi o jakość dźwięku to lepszym wyborem byłyby ten DAC fiio d03k (i jakiś kabel toslink do tego) czy to G1 na USB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...