Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kaisuis

Problem z Google Chromem oraz łaczeniem sie ze stronami

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem przychodzę z pewnym niewyjaśnionym przeze mnie problemem otóż posiadam przeglądarkę Google Chrome i teraz tak mam problem z wchodzeniem na strony internetowe zwłaszcza YouTube i Google czasami zadziała ale tylko w określonych warunkach. Do tej pory udało mi się wybadać kilka spraw mianowicie: logując się na konto Google pojawia się komunikat o błędzie z autoryzacji natychmiastowo język Google zmienia się na angielski poczym następuje przekierowanie i jestem zalogowany na konto. Wchodząc na podstrony Google czy YouTube wyswietla mi się komunikat o tym że nie udało się załadować strony. Myślę że problem jest tutaj z zmieniającą się lokalizacją i Google i jego usługi nie potrafią dostosować języka i przez to wszystko się psuje natomiast po jakieś chwili jednak da się wejść.(zależy jak się język ustawi)

 

Co już próbowałem?

-zmiana adresów serwera DNS na google

-czyszczenie pamięci cache DNS

-wlaczenie lokalizacji w ustawieniach Google

-zmiana przeglądarki

-zmiana konta Google

-reset routera

-ustawienie języka w komputerze na polski

-lokalizacja w Windows włączona

-ustawienia przeglądarki język polski i itd.

 

Nie korzystam z proxy ;) tak odnosiłem się do Google i szukałem jednak nic nie pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orange i najpewniej od nich wysłany dodatkowo dodam kiedyś tak nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za dotychczasową pomoc - jak tylko przejadę się do koleżanki wstawię ów post w odpowiednim dziale :)

 

A oprócz tego mają panowie jakieś pomysly? Jak już przejadę się muszę sprawdzić kilka rzeczy naraz aby nie zmarnować tego czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...