Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

RadziSzop

Działanie Pada

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem gamepada esperanza EG106. Po zainstalowaniu sterowników pad działa tylko w ustawieniach/steam big picture. W żadnej grze która powinna wspierać pady po prostu nie działa. Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuję zwrócić pada i kupić coś od genesisa za podobne pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuję zwrócić pada i kupić coś od genesisa za podobne pieniądze.

wiem że to może głupie pytanie. Ale czy oni sklep przyjmie pada który był "używany" a z tego co widzę to żadnej gwarancji na opakowaniu nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 możesz zwrócić bez podania przyczyny do 14 dni od momentu otrzymania, jeśli kupiłeś przedmiot przez internet

Po 2 prawnie w Polsce masz 2 lata rękojmi tj. "gwarancja" od sprzedawcy. Nawet jeśli producent daje 3 miesiące gwarancji to sprzedawca w Polsce ma obowiązek zapewnić Ci sprawny produkt przez 2 lata od momentu jego otrzymania. Tak w uproszczeniu.

 

Btw polecam kupić pada od ps3 lub xboxa 360, używane kupisz za kilkadziesiąt złotych a są zdecydowanie lepsze niż syf od innych firm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pad był kupowany w sklepie, ale z tego co zostało napisane wynika że nie będzie problemy ze zwrotem. Niestety nie mam możliwości kupienia teraz przez internet.

Czy pad P33 od genesis będzie dobry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do starego pada... piszę to bo może się komuś przydać. Produkty opakowane w "trudno otwieralny plastik" to nic dobrego. Nie dość że ich jakość jest zła, to jeszcze po otworzeniu "plastiku" nie da się zwrócić słabego produktu. Ewentualnie reklamacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...