Skocz do zawartości
Gość sir.walazz

AMD RYZEN 3000 - temat zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Można by poczekać ale czy będzie wsparcie na starych płytach to już ciężko powiedzieć - jak nie to zabije cały sens modernizacji

Ja niemal na pewno będę kupował płytę z X570

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie działają raczej dobrze, a przynajmniej nie zauważyłem jakichś strasznych problemów. ;)

Plany zasilania dla nowych ryzenów są zwalone i nie działają prawidłowo więc u Ciebie również nie działa prawidłowo. Skoki napięć i temperatur w spoczynku bez żadnego obciążenia to jest błąd ale AMD tłumaczy się, że to jest ok i tak ma być.

Osoby, które nie ingerują w procesor i bios mają "przesr.." bo dołączone chłodzenie Boxowe co chwile wbija wysokie obroty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedanych nie dostarczonych. Zobacz na niemieckich forach jak to realnie wygląda :E

 

Zdecydowana większość z tych osób mimo, że kupiła nie dostała procka, a najbliższa planowana dostawa to 14.08 :E i pewnie znowu dostaną z 100-200 sztuk na magazyn :E

 

Ciii, bo mu się karawana obali 8:E

Edytowane przez Kowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plany zasilania dla nowych ryzenów są zwalone i nie działają prawidłowo więc u Ciebie również nie działa prawidłowo. Skoki napięć i temperatur w spoczynku bez żadnego obciążenia to jest błąd ale AMD tłumaczy się, że to jest ok i tak ma być.

Bo to naprawdę nie jest błąd. Ryzen Balanced = wysoka wydajność + kilka dostrojeń. Ergo to nie ma prawa działać jak normalny plan zbalansowany i AMD po prostu ściemnia pisząc o efektach obserwatora i innych głupotach.

Edytowane przez tomcug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwię się jak nie będzie na X370/B350, zwyczajnie zabraknie miejsca, no chyba że nowy bios wywali obsługę wszystkiego poniżej Ryzena 3000.

No właśnie a ja taką płytę posiadam.

@BlindObserver

Ale jakie problemy? Przecież problemy ma tylko "ułamek entuzjastów", a właściwie to pewnie nie problemy, bo kto patrzy w HWInfo.

Ale może się trafić coś co będzie przeszkadzało w korzystaniu z komputera a jak ktoś robi za serwisanta to nie będzie polecał takich platform. Chyba proste.

No aha, procesorami Intela, które przecież sprzedają się słabo, no aha. Skoro piszę newsy na podstawie wykresu, który mi wrzuciłeś, by pokazać mi coś, co wiem, to raczej trudno, bym twierdził, że Ryzeny 2. generacji sprzedają się słabo. Ale po Twojej reakcji na "każdego" to było do przewidzenia.

Jeśli i7-9700k sprzedaje się słabo i równocześnie podobnie do 2700k który według Ciebie należy do serii która sprzedaje się bardzo dobrze to gdzieś jest problem w logice. Jak widać na tym co wrzuciłem Intel miał swoją niszę bo seria 2xxx nie miała jednak nic co by pokonało i9-9900k i i7-9700k. I te jednostki plus często i5-9600K który również jest na zestawieniach sprzedawał się bardzo dobrze. AMD sprzedawało więcej tańszych CPU w niższych segmentach - 1600, 2600, 2700 i APU. Podsumowując - Procesory Intela z tego zestawienia nie sprzedawały się słabo. Słabo sprzedawały/sprzedają się jednostki których na tym zestawieniu nie ma.

Edytowane przez ediz4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedanych nie dostarczonych.

 

a podaj źródełko, jak system u nich zlicza te sztuki sprzedane / dostarczone? i skąd słowo "über"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi głównie o wynik i temperaturę jaką uzyskałeś.

Ja w AUTO notuje ~3450pkt i temperaturę 90C. Według wskazań monitoringu PBO zbija od razu taktowanie do ~3950mhz i 1.3v. Ustawiając manualnie taktowanie na 3950Mhz 1.17v notuje ~3580pkt i temperaturę 78C więc podczas testu z PBO taktowanie musi być niższe niż 3950Mhz.

Nadal siedzę na wyjcu Stealth :E W drodze jest już Gelid Phantom.

Strone wczesniej masz moj stock 3643 temperatures 72c na poczatku taktowanie 4.125 spada do 4.075

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Plany zasilania dla nowych ryzenów są zwalone i nie działają prawidłowo więc u Ciebie również nie działa prawidłowo. Skoki napięć i temperatur w spoczynku bez żadnego obciążenia to jest błąd ale AMD tłumaczy się, że to jest ok i tak ma być.

Osoby, które nie ingerują w procesor i bios mają "przesr.." bo dołączone chłodzenie Boxowe co chwile wbija wysokie obroty.

No właśnie, te skoki mogłyby sobie być gdyby regulacja wentylatorem PWM odbywała się nie na podstawie czujnika procesora ale np. fizycznego czujnika pod socketem. A tak jest to po prostu irytujące. Mniej przeszkadza nawet nieco głośniejsze chłodzenie od takiej "sinusoidy".

 

Swoją droga te nowe Ryzeny, nota bene naprawdę udane od strony hardware'u, to trochę taki młot na mity fanbojów AMD. Bo twierdzili oni m.in., że:

- zintegrowany czujnik w procesorze pokazuje prawdę objawioną, a temperatury pod 90C to powód do popełnienia seppuku,

- skoro procesory Intela z glutem mają problemy z oddawaniem ciepła z rdzeni to wymagają nie wiadomo jak wydajnego (drogiego) chłodzenia,

- temperatury i pobór prądu różnych architektur powinno się testować w Prime95 albo LinX z najwyższymi dostępnymi instrukcjami AVX.

 

Gdyby te wszystkie mity uznać za prawdę to Ryzen 3000 to wyszedłby naprawdę słabo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plany zasilania dla nowych ryzenów są zwalone i nie działają prawidłowo więc u Ciebie również nie działa prawidłowo. Skoki napięć i temperatur w spoczynku bez żadnego obciążenia to jest błąd ale AMD tłumaczy się, że to jest ok i tak ma być.

Osoby, które nie ingerują w procesor i bios mają "przesr.." bo dołączone chłodzenie Boxowe co chwile wbija wysokie obroty.

Jakieś 4 minuty, AFK, może ze dwa skoki były ale minimalne i to raczej norma.

Także ja to uznaję za działanie normalne, ewentualnie coś co mi nie przeszkadza. ;)

 

2140243.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedanych nie dostarczonych. Zobacz na niemieckich forach jak to realnie wygląda :E

 

Zdecydowana większość z tych osób mimo, że kupiła nie dostała procka, a najbliższa planowana dostawa to 14.08 :E i pewnie znowu dostaną z 100-200 sztuk na magazyn :E

A Ty jesteś na 100% pewny że ten algorytm w taki sposób działa? Z punktu widzenia ekonomii to go nie kupili tylko złożyli zamówienie bo sklep nie może wystawić dokumentu sprzedaży na coś czego nie posiada wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie a ja taką płytę posiadam.

@BlindObserver

 

Ale może się trafić coś co będzie przeszkadzało w korzystaniu z komputera a jak ktoś robi za serwisanta to nie będzie polecał takich platform. Chyba proste.

 

Jeśli i7-9700k sprzedaje się słabo i równocześnie podobnie do 2700k który według Ciebie należy do serii która sprzedaje się bardzo dobrze to gdzieś jest problem w logice. Jak widać na tym co wrzuciłem Intel miał swoją niszę bo seria 2xxx nie miała jednak nic co by pokonało i9-9900k i i7-9700k. I te jednostki plus często i5-9600K który również jest na zestawieniach sprzedawał się bardzo dobrze. AMD sprzedawało więcej tańszych CPU w niższych segmentach - 1600, 2600, 2700 i APU

 

Czyli jednak są problemy, jak coś będzie przeszkadzało? Co tam jeszcze ciekawego wymyślisz? :E

 

Problemy w logice zauważam u Ciebie, czego przykład masz wyżej, ale żeby Ci w miarę prosto wytłumaczyć:

Procesory Intela sprzedają się słabo - fakt.

Procesory Intela mają wyższą cenę, więc generują wyższy przychód - fakt.

Wśród tych procesorów Intela i7-9700K i i9-9900K sprzedają się dobrze - fakt.

Sprzedawanie się dobrze w obrębie jednej rodziny produktów nie oznacza, że procesor sprzedaje się dobrze ogólnie - fakt.

Według mnie 2700X należy do serii, która sprzedaje się bardzo dobrze, bo (trzymaj się mocno), cała seria Ryzenów 2. generacji sprzedaje się bardzo dobrze. Sam to zresztą potwierdzasz pisząc o tym, że AMD sprzedawało więcej tańszych CPU w niższych segmentach.

Prościej się nie da. Ale masz też wykres. Ja tam nie widzę, by i7-9700k sprzedawał się "podobnie" do 2700X, no chyba, że dla Ciebie podobnie jest około 2x mniej. :E

 

ryzen4d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty jesteś na 100% pewny że ten algorytm w taki sposób działa? Z punktu widzenia ekonomii to go nie kupili tylko złożyli zamówienie bo sklep nie może wystawić dokumentu sprzedaży na coś czego nie posiada wink.gif

 

Złożyli zamówienie i zawarli umowę kupna sprzedaży. Dostarczenie produktu jest dopiero kolejnym krokiem. Z pkt widzenia marketingowego tym bardziej jest to sprzedaż, którą można pokazać klientom, żeby dodatkowo napędzić sprzedaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a podaj źródełko, jak system u nich zlicza te sztuki sprzedane / dostarczone? i skąd słowo "über"?

 

über to jest "ponad". U nich system pokazuje co 5 sprzedanych sztuk więc jak jest sprzedane 1312 sztuk to będzie uber 1310, później uber 1315 itd.

 

System nie pokazuje dostarczonych procków, ale wystarczy przejrzeć niemieckie fora, aby zobaczyć, że kupując proca w MF kolejka jest mega długa, a dostawy mizerne, dla tego aktualnie Niemcy polują na procki pokroju 3900x w mniejszych sklepach, gdzie nie ma tylu wirtualnych zamówień z nieznaną datą dostarczenia procka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak są problemy, jak coś będzie przeszkadzało? Co tam jeszcze ciekawego wymyślisz? :E

A czy gdzieś napisałem że żadne problemy nie występują? Zaczynasz teraz trollować dodatkowo?

 

Prościej się nie da. Ale masz też wykres. Ja tam nie widzę, by i7-9700k sprzedawał się "podobnie" do 2700X, no chyba, że dla Ciebie podobnie jest około 2x więcej.

Dzięki za potwierdzenie wszystkiego co napisałem. A teraz wróć do zestawienia z Amazona i masz tam i7-9700k przed 2700x więc? No chyba sprzedaje się lepiej. Możesz wyszukiwać tabelki z innych sklepów ale to niewiele zmienia. Seria 3xxx jak na teraz sprzedaje się dobrze. Wybrane procesory Intela jak i7-9700k czy i9-9900k jak do tej pory również. Może kolejne dane zmienią ten stan rzeczy.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty jesteś na 100% pewny że ten algorytm w taki sposób działa? Z punktu widzenia ekonomii to go nie kupili tylko złożyli zamówienie bo sklep nie może wystawić dokumentu sprzedaży na coś czego nie posiada wink.gif

Tak. Wystarczyło obserwować licznik mindfactory od pierwszego dnia premiery. Sam zerkałem kilka razy dziennie i zaglądałem na fora, aby zobaczyć jak jest z realną dostępnością.

Pomimo, że proca nie posiadali na stanie, a data dostępności była przesuwana na kolejne dni to liczba sprzedanych sztuk z godziny na godzinę rosła na liczniku :E

 

Edit: Gdyby w statystykach na liczniku była realnie dostarczona liczba procków to przynajmniej raz na jakiś czas przy odświeżaniu powinien się pojawić zielony napis Lagernd | > 5 St. nic takiego nie miało miejsca, zawsze tylko szacowana data kolejnej dostawy.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy gdzieś napisałem że żadne problemy nie występują? Zaczynasz teraz trollować dodatkowo?

 

 

Dzięki za potwierdzenie wszystkiego co napisałem. A teraz wróć do zestawienia z Amazona i masz tam i7-9700k przed 2700x więc? No chyba sprzedaje się lepiej. Możesz wyszukiwać tabelki z innych sklepów ale to niewiele zmienia. Seria 3xxx jak na teraz sprzedaje się dobrze. Wybrane procesory Intela jak i7-9700k czy i9-9900k jak do tej pory również. Może kolejne dane zmienią ten stan rzeczy.

Nie, ale według Ciebie to miał być problem głównie "ułamka entuzjastów" (od teraz jedno z moich ulubionych określeń na nieokreśloną grupę użytkowników PC).

 

Pisałeś odpowiedź, gdy w moim tekście było na końcu słowo "więcej" zamiast "mniej", bo myślałem o 2700X. Więc to co napisałem nie potwierdza niczego, co mówiłeś, co widać po wszystkich kolejnych zdaniach i samym wykresie. I7-9700K sprzedawał się wyraźnie gorzej niż 2700X w sklepie, którego statystyki mi wrzuciłeś. Nie wiesz, ile jednostkowo sprzedano CPU na Amazonie. Poza tym porównujesz celowo dwa różne okresy, bo najpierw odwołujesz się do Mindfactory, dla którego nie ma jeszcze danych za lipiec, a potem do Amazona, gdzie lista jest aktualizowana na bieżąco. Byłbym wybitnie zaskoczony, by obecnie, po premierze Ryzenów 3. gen, tabuny ludzi kupowały jeszcze 2700X.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt z sygnaturki.

Specjalnie wrzucam Intelowy wynik, żeby było porównanie z Ryśkami.

Intel 12x4.3GHZ bez OC bo to wersja non K.

 

Hwmonitor pokazuje minimum, obecne i maximum, więc można po czasie dać fotkę z testu.

To później wrzucę, tak czy siak temperatury są bardziej, niż ok.

Ja właśnie przed 3700X miałem 8700 bez K no i różnica jest odczuwalna. W grach też mocno na plus. Np. w Wieśku 3 i AC:Odyssey minimalny fps podskoczył o kilkanaście fps.

Edytowane przez henryk nowak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DjXbeat: "Skoki napięć i temperatur w spoczynku bez żadnego obciążenia to jest błąd ale AMD tłumaczy się, że to jest ok i tak ma być. "

 

Ojj, to oddam mojego Ryzena 1Gen, bo dokładnie tak samo chodzi po wyjęciu z pudełka.

 

Ee, ale czekaj, tak przecież chodzą Ryzeny i jest to NORMALNE. Było pisane wiele razy od dawna, że to norma.

Zmiana planu bądź ręczne OC (U mnie wyłączenie PBO) wyłącza ten ficzer, więc o co gónwoburza?

 

Że @Kowal wylewa prostackie szambom rozumiem, taki jest. Ale, że moderator? ;) Słabe, bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To później wrzucę, tak czy siak temperatury są bardziej, niż ok.

Ja właśnie przed 3700X miałem 8700 bez K no i różnica jest odczuwalna. W grach też mocno na plus. Np. w Wieśku 3 i AC:Odyssey minimalny fps podskoczył o kilkanaście fps.

 

No to dobra wiadomość :)

Jest sporo ludzi, którzy w 90% grają i zmiana na AMD 3xxx z Intela starszych generacji ma sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale według Ciebie to miał być problem głównie "ułamka entuzjastów" (od teraz jedno z moich ulubionych określeń na nieokreśloną grupę użytkowników PC).

I co to zmienia w kontekście polecania?

Pisałeś odpowiedź, gdy w moim tekście było na końcu słowo "więcej" zamiast "mniej", bo myślałem o 2700X. Więc to co napisałem nie potwierdza niczego, co mówiłeś, co widać po wszystkich kolejnych zdaniach i samym wykresie. I7-9700K sprzedawał się wyraźnie gorzej niż 2700X w sklepie, którego statystyki mi wrzuciłeś.

Kolego nie manipuluj po raz kolejny. Podając konkretny model odnoszę się do Amazonu co jest dość oczywiste ponieważ drugi wykres który wrzuciłem nie ma zestawienia konkretnych modeli a całe rodziny. Dlaczego miałbym się więc do niego odnosić podając konkretny model? No właśnie.

Nie wiesz, ile jednostkowo sprzedano CPU na Amazonie. Poza tym porównujesz celowo dwa różne okresy, bo najpierw odwołujesz się do Mindfactory, dla którego nie ma jeszcze danych za lipiec, a potem do Amazona, gdzie lista jest aktualizowana na bieżąco. Byłbym wybitnie zaskoczony, by obecnie, po premierze Ryzenów 3. gen, tabuny ludzi kupowały jeszcze 2700X.

Nie wiem ile konkretnie sprzedano i już pisałem że mnie to nie interesuje. Do Mindfactory się odwołałem bo stwierdziłeś że sprzedaż jest słaba a oni takie zestawienia publikują. Będą inne nowsze zestawienia to się będzie analizowało. Na teraz jest to co widać. 3700x jest na czele w Amazonie czy tobie się to podoba czy nie.

Edytowane przez ediz4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że @Kowal wylewa prostackie szambom rozumiem, taki jest. Ale, że moderator? ;) Słabe, bardzo.

Ten moderator aktualnie właśnie siedzi na zestawie z Ryzen 3700x? z tego co pamiętam :E No i pisze o problemach jakie faktycznie występują u znacznej liczby typowych kowalskich czy entuzjastów.

 

Procki są bardzo fajne, sam po testach miałem chrapkę, mimo, że sam nie potrzebuję tak naprawdę więcej wydajności od CPU. Ale jednak różnorakich problemów jest sporo i na dzień dzisiejszy nie zdecydowałbym się na procka od AMD, ale myślę, że za 2-3 miesiące jak ogarną biosy i AGESA to będzie już wiadomo. Do tego miejmy nadzieje na poprawione płyty x570 bo wielu producentów jednak olało i chłodzenie chipsetów jest źle usytuowane i są problemy z tymi kręcącymi się piździkami :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że @Kowal wylewa prostackie szambom rozumiem, taki jest. Ale, że moderator? ;) Słabe, bardzo.

Oj bidoczku. Od szamba, pisania miesiącami o glucie, kłamstwach o 1050ti za 800pln to ekspertem jesteś ty. Ja nie napisałem niczego co byłoby niezgodne z prawdą. A, że niezgodne z twoją religią to cóż. Taka natura religii, trza wierzyć w cuda. Jak tam stan wiary po kapitulacji bożka adoreda? :E 

Edytowane przez Kowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam stan wiary po kapitulacji bożka adoreda? :E 

No co ty?? Ignorant!! Boginią jest i była LIsa, Adored jeno jej prorokiem!! :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DjXbeat: "Skoki napięć i temperatur w spoczynku bez żadnego obciążenia to jest błąd ale AMD tłumaczy się, że to jest ok i tak ma być. "Ojj, to oddam mojego Ryzena 1Gen, bo dokładnie tak samo chodzi po wyjęciu z pudełka.Ee, ale czekaj, tak przecież chodzą Ryzeny i jest to NORMALNE. Było pisane wiele razy od dawna, że to norma.Zmiana planu bądź ręczne OC (U mnie wyłączenie PBO) wyłącza ten ficzer, więc o co gónwoburza?Że @Kowal wylewa prostackie szambom rozumiem, taki jest. Ale, że moderator? ;) Słabe, bardzo.

No, a u mnie nie wyłącza i co teraz? Jeśli takie zachowanie jest NORMALNE, to znaczy jedynie, że zastało to źle zaprojektowane. Ostatni raz tyle bugów i niedoróbek miałem również na platformie AMD, tyle że z Phenomem II.

 

I co to zmienia w kontekście polecania?Kolego nie manipuluj po raz kolejny. Podając konkretny model odnoszę się do Amazonu co jest dość oczywiste ponieważ drugi wykres który wrzuciłem nie ma zestawienia konkretnych modeli a całe rodziny. Dlaczego miałbym się więc do niego odnosić podając konkretny model? No właśnie.Nie wiem ile konkretnie sprzedano i już pisałem że mnie to nie interesuje. Do Mindfactory się odwołałem bo stwierdziłeś że sprzedaż jest słaba a oni takie zestawienia publikują. Będą inne nowsze zestawienia to się będzie analizowało. Na teraz jest to co widać. 3700x jest na czele w Amazonie czy tobie się to podoba czy nie.

To zmienia, że napisałeś, że nie poleciłbyś nikomu, a nie tylko "ułamkowi entuzjastów". Usilnie też próbowałeś udowodnić, że zwykły użytkownik nie ma się czego obawiać, bo inni użytkownicy z tego forum mówią, że nie mają problemów.

 

Napisałem, że sprzedaż Intela jest słaba, a Ty mi odpowiedziałeś, że sprzedaż Ryzena 2. nie jest słaba. ;)

 

No więc jeszcze raz, sprzedaż Intela jest słaba. I to widać nawet na wykresie, który mi wrzuciłeś, ale dopiero na moim jest dokładnie, jak to wygląda ilościowo. I że i7-9700K nie był ani trochę na poziomie sprzedaży 2700X.

 

No to dobrze, że 3700X jest pierwszy. W Mindfactory pewnie też będzie. Nie wiem, dlaczego miałoby mi się to podobać lub nie podobać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co ty?? Ignorant!! Boginią jest i była LIsa, Adored jeno jej prorokiem!!   :lol2:

 

A ile wyznawców miał! Haha :D

 

Efekt zamierzony osiągnięty, kasę na naiwniakach, którzy oglądali i linkowali ten jego syf zrobił. Paczuszki od amd naprzyjmował chętnie.

 

A niedługo go zobaczymy w pr amd, bo, że potrafi wciskać szit już pokazał ;)

 

A Sundayuser po miesiącach wałkowania gluta jakoś wybitnie cicho siedzi w temacie temperatur i problemów z platformą. Takie życie. Domek z kart się posypał, lut, a i tak tempy po 90+ bywają, do tego skoki gorsze jak na wyschniętym glucie :D Ale za to bardzo chętnie napisze o 1050ti za 800zł. Potem zarzuci komuś szambo 8:E Jak już pisał Blind, rak.

Edytowane przez Kowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Ok, takie maja zapisy regulaminu, ale nie zmienia to faktu ze sklep jest calkowicie legalny na terenie UK.  1. Zgoda, baza fanow jest wieksza, a zainteresowanie jest jakie jest, nie mamy wplywu na to ile osob kupi gre, pomimo oferowanej jakosci. 2.) Tak jak pisalem, nie zyjemy w idealnym swiecie. 3. Tak, oczywiscie, przeciez wrzucilem dane sprzedazowe z ostatnich 4 FF, to jest jedna wielka rownia pochyla, z tytulu na tytul jest coraz gorzej, wyniki finalowej odslony FF moga byc naprawde fatalne, jesli SE nie znajgdzie przyczyn problemu i nie sprobuje ich wyeliminowac. Tak jak pisalem wczesniej - rozbicie jednej gra na 3 czesci, 3-4 letni cykl wydawniczy, wiele zmian fabularnych, jedna platforma. Jakosci Rebirth nikt nie odmawia, te 4 czynniki powyzej robia krzywde tej grze i calej serii. I tu sie bardzo mylisz, bo ja wiem ze to bardzo dobra gra i bardzo chce ja ograc. Zarowno Wy, jak i osoby ktore znam prywatnie i ktore ja ograly mowia mi to samo. Nie podwazam jej jakosci w zaden sposob, za to bardza wkurza mnie ze tak dobry tytul przepada, przez idiotyczna polityke SE. Powody wymienilem, mozesz sie z nimi zgodzic lub nie. EOT.
    • Przy czym tego 1060 to fajnie by wymienić max do roku, bo inaczej trochę bez sensu iść w AM5 i siedzieć na takiej starej karcie.
    • @Kelam panoszą się bo mogą , mają wszystkie karty w ręku i jeszcze jakby wydarzyło się coś nieoczekiwanego to zawsze mogę się ewakuować do Rzeczpospolitej przyjaciół Polin
    • Żelazny elektorat wyginie śmiercią naturalną za 30 lat. Z drugiej strony np. taki żelazny elektorat lewicy 7% jest chyba gorszy, bo mamy do porównania ludzi po praniu mózgu vs ludzi chorych psychicznie. Więc się boje co będzie za te 30 lat. Jednak mam nadzieje, że świat się obudzi. Dla mnie wyznacznikiem zawsze jest USA - co się wydarzy w Europie / w Polsce kilka lat później. Tam mamy jasny podział na stany komunistyczne z mega podatkami, przestępczością i najgorszym możliwym rodzajem lewactwa. Jednocześnie mamy tam drugą stronę medalu, gdzie są stany, które budzą się z tego obłędu i zaprowadzają porządek (np. protest pseudo ekologów blokujących ulicę = 10 min i zgarnięcie siłą do aresztu, likwidacja przywilejów lgbt itd, ograniczenie emigracji). W Europie też będzie mieć państwa-getta gdzie będzie rządzić lewactwo, państwa islamskie i państwa, które będą próbowały wrócić do normalności (o ile to będzie jeszcze możliwe) A dla mnie to powrót do PRL - monopolu jedynej słusznej władzy i kompletnej stagnacji aby niedopuścić świeżej krwi
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...