Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

UppeD

Zmiana ID karty graficznej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam nieco głęboki problem który raczej da się rozwiązać tylko za bardzo nie wiem jak.

 

Chodzi o to że chcę zmienić:

ID karty graficznej

 

Ze zmianą ID dysku poszło mi w miarę gładko lecz tu mam nieco większy problem, help me...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przekręcaniem ma sporo :E

Swoją drogą, hardwareID można naprawdę łatwo manipulować przy mniej wyrafinowanych sposobach jego określania. Można sobie potem stworzyć własne ID z dowolnym tekstem i w czasie wyłapywania bana wywołać uśmiech na twarzy admina :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie możesz po prostu zagrać w inną grę, na innym serwerze, tym razem bez oszukiwania lub obrażania innych graczy (za cokolwiek dostałeś tego bana)? http://forum.pclab.pl/607197-UppeD?app=forums&module=forums&section=findpost&pid=15437128 I co ten temat ma wspólnego z podkręcaniem?

 

Nie rozumiem rytoryki wypowiedzi w twoich postach, w moim kierunku haha. Nie zamierzam się powtarzać że chcę zmienić ID i to wszystko a po co to już chyba moja sprawa :)

ps. a twoim skromnym zdaniem temat zmiany idkarty graficznej nie powinien się znajdować w podkręcaniu karty? bo chyba nie rozumiem poraz kolejny :E

 

 

 

Z przekręcaniem ma sporo :E

Swoją drogą, hardwareID można naprawdę łatwo manipulować przy mniej wyrafinowanych sposobach jego określania. Można sobie potem stworzyć własne ID z dowolnym tekstem i w czasie wyłapywania bana wywołać uśmiech na twarzy admina :E

 

Tu zatem widzę intresującą podpowiedź samca alfa haha, czy mógł byś rozwinąć coś w temacie ? :D:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile tych tematów masz założonych z tym samym cziterskim problemem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...