Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ijij2000

Nagrywanie Audacity

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy nagrywam dźwięki pulpitu programem audaity 2.3.1 to nagrywanie się aktywyje tylko wtedy gdy słychać dźwięk ale chciałbym żeby przed każdym nagrywaniem było 10 sekund pustej ciszy. W starej wersji było dobrze ale w nowej to tak jest ulepszona że dziadostwo zrobione z tego programu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Ok, takie maja zapisy regulaminu, ale nie zmienia to faktu ze sklep jest calkowicie legalny na terenie UK.  1. Zgoda, baza fanow jest wieksza, a zainteresowanie jest jakie jest, nie mamy wplywu na to ile osob kupi gre, pomimo oferowanej jakosci. 2.) Tak jak pisalem, nie zyjemy w idealnym swiecie. 3. Tak, oczywiscie, przeciez wrzucilem dane sprzedazowe z ostatnich 4 FF, to jest jedna wielka rownia pochyla, z tytulu na tytul jest coraz gorzej, wyniki finalowej odslony FF moga byc naprawde fatalne, jesli SE nie znajgdzie przyczyn problemu i nie sprobuje ich wyeliminowac. Tak jak pisalem wczesniej - rozbicie jednej gra na 3 czesci, 3-4 letni cykl wydawniczy, wiele zmian fabularnych, jedna platforma. Jakosci Rebirth nikt nie odmawia, te 4 czynniki powyzej robia krzywde tej grze i calej serii. I tu sie bardzo mylisz, bo ja wiem ze to bardzo dobra gra i bardzo chce ja ograc. Zarowno Wy, jak i osoby ktore znam prywatnie i ktore ja ograly mowia mi to samo. Nie podwazam jej jakosci w zaden sposob, za to bardza wkurza mnie ze tak dobry tytul przepada, przez idiotyczna polityke SE. Powody wymienilem, mozesz sie z nimi zgodzic lub nie. EOT.
    • Przy czym tego 1060 to fajnie by wymienić max do roku, bo inaczej trochę bez sensu iść w AM5 i siedzieć na takiej starej karcie.
    • @Kelam panoszą się bo mogą , mają wszystkie karty w ręku i jeszcze jakby wydarzyło się coś nieoczekiwanego to zawsze mogę się ewakuować do Rzeczpospolitej przyjaciół Polin
    • Żelazny elektorat wyginie śmiercią naturalną za 30 lat. Z drugiej strony np. taki żelazny elektorat lewicy 7% jest chyba gorszy, bo mamy do porównania ludzi po praniu mózgu vs ludzi chorych psychicznie. Więc się boje co będzie za te 30 lat. Jednak mam nadzieje, że świat się obudzi. Dla mnie wyznacznikiem zawsze jest USA - co się wydarzy w Europie / w Polsce kilka lat później. Tam mamy jasny podział na stany komunistyczne z mega podatkami, przestępczością i najgorszym możliwym rodzajem lewactwa. Jednocześnie mamy tam drugą stronę medalu, gdzie są stany, które budzą się z tego obłędu i zaprowadzają porządek (np. protest pseudo ekologów blokujących ulicę = 10 min i zgarnięcie siłą do aresztu, likwidacja przywilejów lgbt itd, ograniczenie emigracji). W Europie też będzie mieć państwa-getta gdzie będzie rządzić lewactwo, państwa islamskie i państwa, które będą próbowały wrócić do normalności (o ile to będzie jeszcze możliwe) A dla mnie to powrót do PRL - monopolu jedynej słusznej władzy i kompletnej stagnacji aby niedopuścić świeżej krwi
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...