Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ProXiuu

H81 jaki procesor do 400zł (używany)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam płytę MSI H81M-E34 wraz z Pentiumem g3258 oc na 4,5 GHz , 750ti oraz 8gb ramu. Mimo iż procek za takie pieniądze radzi sobie dobrze, to niestety zdarzają mu się spadki i to dość sporę. Chciałbym wykorzystać bardziej moc karty i planuję przesiadkę na jakiś inny CPU. Co możecie mi polecić do 400zł (używany)? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś takiego - allegro

 

Widzisz że to jest licytacja? Cena wejdzie na 500+ spokojnie. Po co takie coś doradzasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a opłaca mi się kupować tą i5 czy nie odczuję jakiejś dużej różnicy od g3258 @4,5GHz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odczujesz, bo to cztery rdzenie a nie dwa jak w g3258

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a opłaca mi się kupować tą i5 czy nie odczuję jakiejś dużej różnicy od g3258 @4,5GHz ?

Opłaca się, zwłaszcza w grach, programach działających na 4 rdzeniach masz +40% wydajności.

Sporo go podkręciłeś, tak że i5 na stałe 3.4GHz to dla ciebie będzie pestka ustawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a opłaca mi się kupować tą i5 czy nie odczuję jakiejś dużej różnicy od g3258 @4,5GHz ?

Wiedźmin 3 oraz DA: Inkwizycja są niegrywalne na 2 wątkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to ten komp jest moim kompem awaryjnym ew na jakieś wyjazdy ,więc dużych wymagań nie mam ale nie chce robić mało opłacalnego upgrade. A za ile mógłbym wystawić kręconego g3258?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz że to jest licytacja? Cena wejdzie na 500+ spokojnie. Po co takie coś doradzasz?

 

Gdybyś miał trochę pojęcia to byś wiedział, że te procki warte są do 400zł - allegro za 500zł to można szukać i7-4770 lub Xeona 1200 v3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...