Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

aeroxx9

[600-800zł] Urządzenie wielofunkcyjne do małego biura

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam urządzenia wielofunkcyjnego do biura do 800zł. Głównie chodzi mi o drukarkę laserową z tanim tuszem. (dlatego za drukarkę wolę więcej przeznaczyć).

 

Musi być w miarę cicha, nie za duża, laserowa, opcja skanowania, wifi, system drukowania z dwóch stron (automatyczny?) i oczywiście prosta w obsłudze, jak najmniej awaryjna

 

Myślałem o Brother MFC I2712DW. Tylko że w tej drukarce jest faks a mi w sumie nie jest potrzebny bo pewnie tylko dodatkowo powiększa urządzenie.

 

Co sądzicie o tym urządzeniu?

 

 

 

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Brother to dobry wybór pod względem kosztów eksploatacji. Toner TN-2411 wydajny na ok. 1.2k stron to koszt około 60/70 złotych za zamiennik.

Zawsze można szukać czegoś lepszego np. jakiegoś activjeta. Sama drukarka obsługuje Wi-Fi, drukowanie mobilne, funkcje faksy czy dupleks (ale tylko dla formatu a4).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo urządzeń wielofunkcyjnych jest 4w1, czyli drukarka, skaner, kopiarka i faks. Pewnie wpływa nieco na cenę, ale mimo wszystko w przypadku urządzeń Brother warto, są warte swojej ceny, a w tym budżecie u konkurencji urządzenia są gorsze.

A najtańsze sensowne tusze to Actisy - Toner Actis TB-2411A; prawie 2x tańsze niż oryginał, wydajne, a jakościowo wydruki wychodzą dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najtańsze sensowne tusze to Actisy - Toner Actis TB-2411A

Jak już grasz eksperta to sprawdź różnicę między tuszem, a tonerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...