Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W menu masz możliwość zmiany języka mówionego i napisów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm... możliwe aby były jakieś różne wersje? :hmm:

 

Nie mam już tej gry aby sprawdzić, ale czytałem gdzieś, że tylko zmiana języka konsoli i też w sumie nie widziałem takiej opcji w grze.

 

 

Edit.

Tak czytam, to chyba faktycznie jakaś taka opcja tam była, ale podobno strasznie łatwo ją przeoczyć :E

 

Ktoś coś wspomina o opcji "zlokalizowane audio". Dziwne, bo łaziłem po tych opcjach. Może też to przegapiłem.

Edytowane przez DyndaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda trochę "kiczowato" ale pożyjemy zobaczymy:

 

Fakt wygląda bardzo średniawo i zwyczajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba anuluję pre-order 8:E

 

To nie wygląda na super EX'a Sony tylko na zwyczajną grę która mogłaby pojawić się na wszystkich platformach. Pozostaje czekać na The Last of Us 2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy... Dying light niby też taka gra poniżej średniej, ale gameplay swoje robił.

 

Jeszcze bym tej gry nie skreślał, ale też raczej jakieś arcydzieło to nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś urojenia napisałem rptem 2 posty wcześniej że The Last of Us 2 wygląda znacznie lepiej i warto na niego czekać. DG wygląda biednie na tych ostatnich Trailerach co zauważyli też inni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie tylko na ostatnich . dla mnie od samego poczatku to srednio wygladalo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie całkiem ładnie to wygląda. Poziom TLoU 2 to na pewno nie będzie, zresztą pewnie, żadna inna gra nie pobije tego najważniejszego tytułu tej generacji.

 

Gameplay się okaże jaki będzie w Days Gone, ale widoczki i umiejscowienie mi się podobają.

 

Np te momenty nawet z filmiku wyżej.

 

Piękne lasy i góry

 

Zmienne warunki pogodowe, mgła, deszcz śnieg, całkiem spoko to wygląda no i ten karnisterek na końcu i wyprawa po paliwo :D

 

Ja w tym widzę klimacik, a gameplay, fabułę i walkę ciężko ocenić bez zagrania, albo opinii graczy, być może będzie to średni poziom, ale gra nadrobi klimatem i exploracją bo świat zapowiada się ciekawy.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wygląda na super EX'a Sony tylko na zwyczajną grę która mogłaby pojawić się na wszystkich platformach. Pozostaje czekać na The Last of Us 2 ;)

A jak te super exy od Sony wyglądają, że Days Gone na ich tle tak odstaje? Bo nie ma co chwilę przerwy na cutscenkę przeplataną skryptem czy innym tunelem? :hmm: Jak na moje to za dużo biadolicie chyba. Nikt w to jeszcze nie grał, a już każdy płacze. Poczeka się do premiery i się zobaczy, dla mnie choćby koncept świata wydaje się spoko. Ciężko ocenić jaki będzie gameplay czy sama historia bez bezpośredniego kontaktu z tytułem. Nikt nie oczekuje od Days Gone fajerwerków, ale to może być po prostu dobra gra i tyle. Mają być jakieś wstawki z przeszłości, z czasów, gdy gówno nie trafiło w wiatrak. Może będą jakieś sekcje grywalne w tym okresie, kto wie, pewnie czymś zaskoczą. Ciężko tak wyrokować, będzie premiera i jakieś recenzje czy opinie, to będzie się do czego odnieść.

 

Gra działa na UE4 i patrząc na to co dzieje się czasem na ekranie (gdzie lata taka horda dla przykładu, twórcy gdzieś wspominali, że może ona liczyć nawet 500 osobników, wierzyć mi się nie chce w to, ale tak czy siak jest uch dużo...) to i tak to wszystko śmiga i wygląda nadzwyczaj dobrze. Szczególnie jak ma się z tyłu głowy, jaki cep siedzi przecież w PS4.

 

No i niech nikt nie stawia tej pozycji obok takiego The Last of Us Part II, bo to zakrawa o parodię przecież :E

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po informacji o tym iż PS5 ma obsługiwać gry z PS4, a do tego prawdopodobnie na starcie nowej generacji dostaniemy też od razu remaster TLoU II, to tak czekałem jeszcze ze sprzedażą PS4 Pro tylko z uwagi na Days Gone właśnie, ale wygląda to jak na razie tylko 'dobrze', zastanawiam się czy nie lepiej jednak zamiast płacić 230 zł teraz, to na PS5 na dysku SSD z kilkukrotnie krótszymi czasami wczytywania nie ukończyć tego tytułu w 2020 r. Tak jak się jarałem naturalnie GoWem, Personą 5, Horizon Zero Dawn, Uncharted 4 itd., to tutaj jednak nie mam żadnych emocji na zasadzie oczekiwania w napięciu na premierę. :(

Edytowane przez Fjubens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafa lepsza od Rdr2.

Tylko dla Ciebie a Twojej opinii na szczęście nikt nie traktuje poważnie. Dla większości co widać nawet po ostatnich postach wygląda to słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może lepsza gra, która od samego początku zapowiada się na tylko dobrą i koniec końców okazuje się dobrą grą niż "przehajpowany" tytuł, który też okazał się dobrą grą ale nie tak doje*ną jak na kilka tygodni przed wyjściem spuszczały się wszelakie serwisy - Horizon Zero Dawn. Chociaż tutaj z perspektywy czasu to odnoszę wrażenie, że kładziono nacisk na dwa aspekty przy spuszczaniu się nad tą grą:

- ex na PS4,

- HDR i ogólnie grafa.

Ogólnie odnoszę od lat wrażenie, że sam fakt bycia exem na konsole Sony, oznacza ustawienie gry w hierarchii nad resztą gier :kwasny:

To samo z RDR2, przed i zaraz ochy i achy, Mesjasz gier wyszedł i ogólnie zakaz krytyki. Kilka miesięcy po premierze, już ludzie trochę krytyczniej patrzą na ten tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nikt nie wysyła raportów za krytykę, no chyba, że ty tak robisz :E

Ja jeśli chodzi o twoją "krytykę" i pisanie dyrdymałów to tym bardziej nie trzeba wysyłać raportów, sam pisząc bez sensu przyciągasz jak magnes służby porządkowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Pro na pewno lepsza Od wersi na X to nie wiem.

Powie ktoś kto ma obie konsole.

Serio w Days Gone lepsza grafa od RDR2? :E

 

Co do samego RDR2 między PS4 Pro, a X One X, to spora różnica w grafice na korzyść XBOX'a. Mam obie konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem wcześniej, gra wygląda patrząc na te filmy na youtube "kiczowato". Może z tego wyjść jakiś crap lub nawet bardzo dobra gra, lecz tak czy inaczej trzeba poczekać kilka dni po premierze i zobaczyć jak tam wrażenia innych z rozgrywki. Imo będzie to jakiś średniak wart ogrania, ale bez szału. Tak czy inaczej pewnie kupię i będzie to moja ostatnia gra na PS4.

 

 

zastanawiam się czy nie lepiej jednak zamiast płacić 230 zł teraz, to na PS5 na dysku SSD z kilkukrotnie krótszymi czasami wczytywania nie ukończyć tego tytułu w 2020 r.

 

Co za problem kupić ssd do konsoli? Przecież teraz ssd 500gb kosztują grosze. Sam w swoim pro mam cruciala mx200 500GB, którego w PC zastąpiłem 970 EVO 1TB.

 

Od biedy jak się w gra w max 2-3 gry jednocześnie, to i można 250gb wsadzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak kiczowato?

 

Same filmiki z rozgrywki jakie nam udostępnili, które mają do tego być reklamą nie wyglądają zbyt ciekawie. Taka trochę lipa i drewno. To nie wróży zbyt dobrze. Może tylko tak to wygląda na tych filmach nie wiem.

 

Klimat jest świetny.

 

Przeszedłeś już :E ?

 

Czy chodzi Ci o klimat w kwestii zjawisk pogodowych 8:E ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie tylko na ostatnich . dla mnie od samego poczatku to srednio wygladalo .

 

Tak jak napisałem wcześniej, gra wygląda patrząc na te filmy na youtube "kiczowato".

 

Serio w Days Gone lepsza grafa od RDR2? :E

 

Nie ma sensu dyskutować z ODIN on znowu robi z siebie błazna.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale oceniasz klimat gry jako świetny, a przecież nie miałeś okazji grać w to jeszcze :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest robiona tylko na Playstation i nawet na po tej marnej kompresji na yt widać że grafa jest lepsza od Rdr2.

 

LOL, Days Gone wygląda gorzej a już na pewno gorzej artystycznie od tego mydła w rdr2 na chociażby zwykłej ps4 -DG od samego początku wygląda średnio i nie wiem jak można twierdzić że jest ładniejsze od RDR2 -piszę na podstawie YT :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu mydła nie ma.

 

dlatego napisałem, rdr2 na zwykłej ps4 czyli mydło i tak jest >>> days gone ps4 pro -wystarczy popatrzeć na oświetlenie i engine, UE4 wypada blado a days gone technicznie wygląda przeciętnie i nie ma co się rozpisywać za bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy analizę Df.

 

wystarczy że oświetlenie w rdr2 jest fotorealistyczne + cała ta paleta barw i design nadający się spokojnie na pocztówki przy zachowaniu wysokiej rozdzielczości bez sztuczności i jakichś na siłę efektów i sztucznych wodotrysków rodem z UE4, także nie ma czego porównywać, a dodając do tego jeszcze szczegółowość i interakcję ze światem, detale w stylu zeldy BOTW to naprawdę days gone pod tymi względami już patrząc po tych nudnych i takich samych gameplayach to nie ma ani tego ani tego

 

no ale zobaczymy co z tego wyjdzie :)

 

PS: śmiano się dead rising, z state of decay itd itp że grafika nie aż taka super, że dość drewniane animacje itd, ciekawe co będą gadać przy DG i czy nalepka EX'a od Sony spowoduje znowu wywalanie tej gry na piedestał ?

 

dziwne że jak u konkurencji wychodzi coś co od razu nie zapowiada się na mega hit 9,5\10 to każdy to dostrzega, a jak u Sony dają jakąś przereklamowaną gierkę przy której widać podobne bolączki to już nie ma wytykania wad i tego co się nie podoba tylko nagle liczy się

" nadzieja " i że przecież jest super i mocna pozycja, gdzie nagle te same wady co wytykano u konkurencji przestają mieć większe znaczenie, ehhhh :lol2:

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ODIN tylko że rozdzielczość to nie grafika tylko PPI - tetris w 8K będzie ładniejszy bo nie będzie artefaktów po szachownicy i rozmytrgo obrazu? Oświetlenie, GI, cienie, okluzja, efekty cząsteczkowe, drobne detale, textury, woda, refleksy,odbicia, fizyka, animacje, modele postaci, otoczenie to porównaj do RDR2. Grafika w RDR2 jest lepsza co widać na XOX bo tam gra działa w natywnym 4K a PS4PRO jest zwyczajnie za słabe żeby taki poziom grafiki był możliwy w tej rozdzielczości dlatego na PROsiaku masz mydło bo przycieli rozdzielczość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...